מחפש חשמלאי מוסמך?
מחפש חשמלאי מוסמך?

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך מאות שקלים!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

התקנת גופי תאורה

השוואת מחירים בעבור התקנת גופי תאורה מסוגים שונים, החל מ: לד, פלורסט, צמודי תקרה, נברשות, גוף מנורה פשוט ואף התקנה על גבי גבס או על הקיר. קבלו עד שלוש הצעות מחיר של חשמלאים להתקנת גוף תאורה כבר עכשיו.

מחיר התקנת גופי תאורה בממוצע

בהמשך הדף תראו מחירון מלא בעבור התקנה של גופי תאורה, בנתיים רצינו לתת לך את ממוצע המחיר להתקנת גוף תאורה, המחיר נע בין 250 - 350 ש"ח, פר התקנה, במידה ותבצעו כמה התקנות במקביל, המחיר פר התקנה ירד ותקבלו מחיר משתלם יותר.
מחיר ממוצע להתקנת מנורה

מחיר ממוצע להתקנת מנורה: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

מחירון התקנת מנורות המלא:

ישנם לא מעט סוגים של גופי תאורה ומנורות להתקנה, החל מלד, פלורסנט, נבשרות, צמודי תקרה ועוד, הנה מחירון התקנה למנורות וגופי התאורה שונים:
מחירון התקנת גופי תאורה
 • התקנת גוף תאורה צמוד תקרה

  המחיר בעבור התקנה במקום בו קיימת נקודה. לא כולל גוף התאורה.

  150 - 250 ש"ח
 • התקנת ספוט לד

  כולל קידוח וחיווט שנאים בתקרת גבס. (ללא הספוטים)

  80 - 120 ש"ח
 • התקנת מנורה חדשה

  כולל חיווט והעברת חוטים דרך התקרה או הקיר. פיצול נקודה קיימת.

  300 - 550 ש"ח
 • התקנת נברשת

  התקנת נברשת במקום גוף תאורה קיים.

  200 - 300 ש"ח
 • התקנת תאורה על גבי הקיר

  כולל חציבה בקיר מנקודת חשמל קרובה.

  300 - 350 ש"ח

הדפס מחירון

השוו מחירים בין חשמלאים להתקנת גופי תאורה

אחרי שהבנתם מהם טווחי המחירים בעבור כל התקנת גוף תאורה, הנה הדרך של חשמלאים פלוס לסייע לכם בהוזלת המחיר. אז ראשית דעו כי השירות שלנו ניתן בחינם וללא התחייבות. השירות פועל באופן פשוט ומהיר, משאירים פרטים או מחייגים ומקבלים בחזרה עד שלוש פניות של חשמלאים מוסמכים העוסקים בהתקנת מנורות ונורות השונות על פי אזורכם. כעת כל מה שנותר לכם לעשות הוא להשוות בין הצעות המחיר שקיבלתם ולבחור בהצעה המשתלמת והזולה ביותר.


התקנת גוף תאורה

איזה סוגים גופי תאורה ניתן להתקין דרכנו?

הנה קצת מידע נרחב יותר על סוגי גופי התאורה, כיצד הם נראים ומהו השוני בין התקנה של כל אחד מהם:

 • התקנת גוף תאורה לד: גופי תאורה הפועלים באמצעות לד לרוב יצטרכו חיווט אל שנאי אשר משנה את הוולטים. כיום קיימים גם טכנולוגיות שונות ללא שנאי, מה שמפשט את ההתקנה והופך אותה לרגילה ופשוטה יותר.

 • התקנת מנורה צמודת תקרה: גופי תאורה הצמודים לתקרה יכולים להיות פלורסנט, לדים או נורה פשוטה. החשמלאי מקבע את הגוף אל התקרה ישירות וזוהי התקנה הנחשבת לפשוטה ולא מורכבת.

 • הוספת בית מנורה: במידה ואין בית מנורה קיים ויש צורך בחיווט והעברת חוט, ראשית יש לחצוב בתקרה ולפצל נקודה קיימת. לעיתים ניתן לבצע העברה של החוט ישירות מלוח החשמל - דבר אשר מצריך עבודה נוספת.

 • התקנת גוף תאורה בתקרת גבס: ניסור הגבס והטמעת גוף התאורה מאחוריו הופך אותו לנסתר. במקרים רבים מדובר על תאורה נסתרת לרבות ספוטים או פסי לד. נפוץ בעיקר בהנמכת תקרה למזגן ובמסדרונות.

 • התקנת גוף תאורה לשירותים ולמקלחת: השוני היחידי כאן הוא שגוף התאורה צריך להיות עמיד בפני אדים ומים. לשם כך יש נורות אטומות המתאימות לחדרי הרחצה.

 • התקנה על גבי הקיר: על מנת לחבר מנורה אל קיר יש לבצע חציבה בקיר על מנת שהחוטי יעברו אליה באופן נסתר. בדרך כלל מבצעים פיצול לנקודת חשמל קיימת ובמידה ורוצים שליטה רק על המנורה מתקינים מפסק אשר יכול לשלוט בתאורה.

 • התקנת נברשת: למעשה זהו סוג התאורה שהכי קשה להתקין, יש לנברשת משקל ולכן קיבוע שלה לתקרה צריך להעשרות עם דיבל ג'מבו תואם. בנוסף יש לבצע לה חיווט כמובן כמו שאר הנורות.
צור קשר עם חשמלאים פלוס
השאר פרטים או חייג והתחל לבצע השוואת מחירים כבר עכשיו!
פרסם באתר חשמלאים פלוס
חשמלאי מוסמך? מעוניין בפרסום לעסק? השאר פרטים או חייג אלינו כעת.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה