מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

החלפת מנורת לד צמודת תקרה

מתי יש צורך בהחלפת מנורת לד צמודת תקרה? כמה זה עולה, כיצד זה מתבצע ואיך תוכלו לאתר חשמלאי בקלות דרך פורטל חשמלאים פלוס ולחסוך.

מתי יש צורך בהחלפת מנורת לד צמודת תקרה?

הסימנים העיקריים שמעידים על הצורך בהחלפת מנורת לד צמודת תקרה יבואו לידי ביטוי בהיבהוב חוזר של נורת הלד וזמני ההדלקה ארוכים של הנורה - אם הרמתם את מתג החשמל ולקח לנורה זמן ארוך להידלק, זה עוד סימן שהגיע הזמן להחליפה.

 

החלפת מנורת לד צמודת תקרה

החלפת מנורת לד צמודת תקרה - בעצמי או עם חשמלאי?

כיום ניתן להחליף נורת לד צמודת תקרה באופן עצמאי, רק קחו בחשבון שזה מצריך חוש טכני, תוך זהירות יתרה להתחשמלות לא צפויה. ועל כן, צוות פורטל חשמלאים פלוס ממליץ לבצע החלפת מנורת לד צמודת תקרה ע"י חשמלאי מוסמך, שגם יעניק אחריות על העבודה שביצע עבורכם.

 • החלפת מנורת לד צמודת תקרה ע"י חשמלאי - החשמלאי כבר יודע את אופי העבודה ואת הדקויות שצריך לשים להן לב. במקרה של תקלה לא צפויה במהלך ההתקנה - הוא ידאג לכסות על הנזק.
   
 • החלפת מנורת לד צמודת תקרה לבד - מדובר בפעולה שאינה דורשת תשלום מצדכם אך יהיה עליכם לרכוש את נורת הלד. בנוסף, בעבודה עצמאית עשוי להיגרם נזק לא צפוי בגלל היעדר הבנה של חיבורי החשמל ואתם אלו שנושאים באחריות במידה ונוצר נזק.

 

החלפת נורת לד צמודת תקרה באופן עצמאי ע"י חשמלאי מוסמך
מי מבצע? אתם החשמלאי
מה כלול במחיר? חינם (למעט עלות נורת הלד החדשה) העבודה בלבד, ללא נורת הלד
הליך עבודה עשוי להיגרם נזק עבודה מקצועית, תוך שמירה על בטיחות
מי אחראי לנזק? אתם החשמלאי לוקח אחריות

כמה עולה החלפת מנורת לד צמודת תקרה?

מחיר החלפת מנורת לד צמודת תקרה לרוב נע בין 250 - 350 ש"ח והוא אינו כולל את נורת הלד החדשה אלא את פעולת ההחלפה בלבד. תוכלו להוזיל את מחיר העבודה הסופי במידה ותקבצו מספר עבודות נוספות עבור החשמלאי.

 

מחיר ממוצע על החלפת מנורת לד צמודת תקרה

מחיר ממוצע על החלפת מנורת לד צמודת תקרה: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

כיצד מתבצעת החלפת מנורת לד צמודת תקרה?

לתהליך החלפת נורת לד צמודת תקרה יש כמה שלבים הכוללים בטיחות מקדימה, הסרת הנורה הישנה והתקנה של החדשה, נסביר:

 1. כיבוי חשמל - החשמלאי תחילה יאתר את מתג הכיבוי המצוי במתקן אליו מחוברת נורת הלד הישנה. במידה ולא קיים כזה, הוא ידאג להוריד את מפסק החשמל הכללי של הבית כדי לשמור על בטיחות בזמן העבודה.
   
 2. גישה אל הנורה - כעת הוא יסיר כל מכסה או זכוכית המצויים על בסיס נורת הלד הישנה עד לחשיפה מלאה שלה שתאפשר החלפה.
   
 3. הסרת נורה ישנה - לאחר שהסיר את הכיסוי של נורת הלד הישנה, הוא כעת יסיר אותה באמצעות הברגה או סיבוב ידני. במקרים בהם הנורה תקועה, יוכל החשמלאי להשתמש במתלית שתאפשר לו אחיזה מיטבית יותר בגוף הנורה.
   
 4. בדיקת גוף התאורה - כעת החשמלאי יבצע בדיקה לגוף התאורה הקיים כדי לוודא שהוא תקין, כמובן שאם יבחין בנזק כלשהוא, הוא ידאג לתקנו (למשל במקרה שצריך להחליף את שנאי נורת הלד) לפני שהוא מתקין את מנורת הלד החדשה. 
   
 5. התקנת נורת לד חדשה - כעת יכניס בזהירות את מנורת הלד החדשה לתוך השקע המצוי בגוף התאורה, תוך שהוא מקפיד ליישר את הנורה החדשה כנגד שקעי ההברגה.
   
 6. החזרת החשמל - כעת לאחר שביצע החלפת מנורת לד צמודת תקרה, החשמלאי ירים את מפסק החשמל הכללי של הבית או את מתג התפעול המצוי בבסיס גוף התאורה ויוודא שהנורת הלד מתפקדת בצורה תקינה.
 • לאחר החלפת נורת לד צמודת תקרה, קחו בחשבון שיהיה עליכם לפנות את הנורה הישנה למרכז מיחזור מתאים, עליו תוכלו לברר מול המוקד העירוני במקום מגוריכם. 

השיגו חשמלאי להחלפת נורת לד צמודת תקרה במהירות!

במידה ונורת הלד הנוכחית מסמנת לכם שהגיע זמנה ללכת (כן זה עצוב..) דעו שתוכלו להעניק לה מחליפה לא פחות טובה בעזרת חשמלאי מוסמך. השאירו פרטים בטופס מתחת וקבלו עד 3 חשמלאים מומלצים באזור מגוריכם, ביניהם תוכלו לברר מחירי החלפת מנורת לד צמודת תקרה, להשוות ולהשיג מחיר משתלם תוך זמן קצר ובחינם!.

 

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

האם חשמלאי מעניק אחריות על החלפת מנורת לד צמודת תקרה?

בגדול, האחריות על נורות לד חלה על היצרן, אך לעתים, במקרים בהם עבודת ההחלפה מתבצעת ע"י חשמלאי, הוא עשוי לספק אחריות על ההתקנה עצמה, עם כי, לא בטוח מה היא תכלול ומה יהיה אורכה. צוות פורטל חשמלאים פלוס ממליץ לברר מול החשמלאי בפרטני אודות מתן אחריות על החלפת מנורת לד צמודת תקרה, כך שתהיו בטוחים.