מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

התקנת דימר

אם אתם רוצים להתקין דימר בבית שלכם תוכלו לעשות את זה בעצמכם (בזהירות) או ע"י חשמלאי שיעשה את זה בצורה מקצועית וחסרת סכנות. תוכלו דרכנו להזמין חשמלאי במחיר טוב באמצעות השוואת מחירים.

מחיר התקנת דימר ע"י חשמלאי מקצועי

התקנת דימר היא לרוב לא עסק יקר מאוד, והיא תעלה לכם בין 300 - 400 ש"ח כשההתקנה כוללת דימר סטנדרטי והמחיר כולל מע"מ. ניתן לנסות להוזיל בעלויות במידה והתקנת הדימר כלולה בתוך התקנת גוף התאורה עצמו.

 

מחיר ממוצע להתקנת דימר

מחיר ממוצע להתקנת דימר: 350 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

ככה תמצאו חשמלאי בזול להתקנת דימר

בשביל למצוא חשמלאי שיעשה התקנת דימר במחיר זול חשוב להבין שהמחיר יכול להשתנות בהתאם למחיר של החשמלאי עצמו, בגלל זה לא יכלנו לתת לכם מחיר קבוע אלא רק טווח של מחירים.

 

אם אתם רוצים למצוא חשמלאי במחיר זול היינו ממליצים לכם לערוך השוואת מחירים בין חשמלאים שונים. תוכל ליצור איתנו קשר ואנחנו נדאג לשלוח לכם פרטים של 3 חשמלאים בעיר שלכם כדי שתוכלו לקבל מספר הצעות מחיר ובסוף לחסוך.

 

התקנת דימר

האם התקנת דימר מצריכה חשמלאי?

בהחלט ישנן עבודות חשמל שמחייבות חשמלאי מקצועי בשביל הביצוע שלהן, אך התקנת דימר היא לא אחת מהן. תוכלו לנסות להתקין דימר בעצמכם, על זה נרחיב בפסקה הבאה, אך נהיה חייבים קודם כל להבהיר שגם אם זו עבודה שנחשבת פשוטה ובמתח נמוך אז צריכים להיות מאוד זהירים. תוכלו ללחוץ כאן כדי לראות את הוראות הבטיחות הדרושות לעבודות חשמל עצמאיות. 

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

איך מחברים דימר ללא חשמלאי?

אם אתם לא בטוחים איך להתקין דימר ואתם רוצים לעשות זאת בעצמכם ללא חשמלאי עקבו אחרי השלבים הבאים:

  1. דבר ראשון להוריד את החשמל. כמו שאמרנו קודם חשמל זה דבר שיכול להיות מסוכן וכשועשים חיבור כזה חובה לנתק את החשמל קודם לכן. מעבר לכך שימו לב שיש לכם מברגים מבודדים ולעבוד עם טסטרים.
     
  2. חברו את הכבל השחור של הדימר לבית המנורה שלכם.
     
  3. בסוף חברו את הכבל הלבן לשקע.

>> אולי יעניין אתכם גם: החלפת מפסק תאורה.

התקנת דימר לתאורת לד

דרכנו תוכלו למצוא גם התקנת דימר לתאורת לד. שימו לב שבמידה ואתם מזמינים חשמלאי להתקנת דימר ללד המחיר יכול להיות מעט יותר גבוה כי מפסק דימר ללד יכול להיות יקר יותר מאשר מפסק דימר בסיסי. לכן אחרי שאתם מתקשרים אלינו ומדברים עם בעלי המקצוע שקישרנו אליכם חשוב להגיד את זה. אם יש לכם כבר תאורת לד שלא נדלקת כדאי לקרוא גם על החלפת שנאי לתאורת לד.

שאלות נפוצות לגבי התקנת דימר

הוספנו לכם שאלות שנשאלנו הרבה מהצופים שלנו לגבי התקנת דימר:

איזה סוג חשמלאי רשאי לבצע התקנת דימר אצלי בבית?

בשביל לעשות התקנת דימר החשמלאי צריך הסמכה של "חשמלאי מעשי".


האם מומלץ להתקין דימר באופן עצמאי?

על אף שאפשר להתקין דימר בעצמכם, לא היינו ממליצים אם אתם לא 100% בטוחים בעצמכם בנושא.