מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

התקנת תאורת גינה

רוצים להתקין תאורה לגינה שלכם? הזמינו חשמלאי גינה מקצועי שיעשה את העבודה הזו כדי לוודא שהיא תחזיק לאורך זמן בלי קצרים או סכנות. בעמוד תוכלו לראות מה המחיר של התקנת תאורת גינה ולחסוך באמצעות השוואת מחירים.

התקנת תאורת גינה ע"י חשמלאי מקצועי

אין כמו לשבת בערבי הקיץ והאביב של ישראל במרפסת. החום יורד ויש מזג אוויר טוב, עכשיו רק צריך לוודא שיש לכם תאורת גינה שתשלים את החוויה הזו. דרך 'חשמלאים פלוס' תוכלו להזמין חשמלאי מקצועי להתקנת תאורה לגינה שלכם בצורה מקצועית ובטוחה. חשוב לקחת חשמלאי מקצועי להתקנת תאורת גינה משום שהגינה חשופה לתנאי מזג האוויר שכוללים טל, גשם, רוחות ועוד - והתאורה צריכה לעבוד בצורה טובה.

 

תאורת גינה

מחיר התקנת תאורת גינה

גוף התאורה הסטנדרטי לתאורת גינה הוא מנורה של 12V. מחיר התקנת תאורת גינה של 12V לרוב ינוע בין 300 - 400 ש"ח למחיר ההתקנה + תשתית חשמל לגינה. המחיר לא כולל את גוף התאורה עצמו. תוכלו לראות מחירים נוספים של התקנת גופי תאורה.

 

 

מחיר ממוצע להתקנת תאורת גינה כולל תשתית (ללא הגוף עצמו)

מחיר ממוצע להתקנת תאורת גינה כולל תשתית (ללא הגוף עצמו): 350 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

איך אפשר לחסוך במחיר של חיבור תאורת גינה?

בשביל לחסוך במחיר התקנת תאורת גינה היינו ממליצים לכם לדבר עם מספר חשמלאים ולערוך השוואת מחירים. בטח שמתם לב שהמחיר שהצגנו לכם בפסקה הקודמת הוא לא מחיר אחיד וקבוע והוא יכול להשתנות בהתאם לתמחור של החשמלאי עצמו.

 

לכן כשאתם יוצרים איתנו קשר אנחנו דואגים לשלוח לכם פרטים של 3 חשמלאי תאורת גינה בעיר שלכם. ככה תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר ולחסוך ממחיר התקנת תאורת הגינה שלכם. השוואת מחירים מומלצת במיוחד אם אתם בתהליך של עיצוב גינה ואז אתם צריכים גם להזמין גנן.

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

שימושים נפוצים של תאורת גינה

כשאתם רוצים להתקין תאורת גינה חשוב קודם כל להבין מה השימושים שלכם בגינה, כדי להתאים את מספר המנורות או אפילו את עוצמת גופי התאורה שתצטרכו. לפניכים רשימה של שימושים נפוצים:

 • פינת אוכל במרפסת: במקרה כזה מומלץ לוודא שיש לכם מספיק תאורה כדי שתוכלו להעביר את ארוחת הערב בנעימים.
   
 • תאורה לגינה עצמה: חשוב כמובן שחלק מהתאורה תאיר על הגינה עצמה ותאפשר לכם להשקות את הצמחים ולראות אותם גם בלילה.
   
 • ישיבה במרפסת: אם אתם לא מתכננים ארוחות משפחתיות גדולות לא בהכרח תצטרכו כל כך הרבה גופי תאורה, ואולי התקנת לדים תוכל להביא לכם תאורה יותר נעימה.
   
 • תאורה למנגל: התקנת תאורת גן שתיתן לכם מספיק תאורה גם למנגל יכולה להיות מעולה, רק שימו לב להתקין מספיק גופי תאורה.
   
 • תאורה לשביל הבית: תאורה משמשת גם לשביל שמוביל אל הבית שלכם, ככה תוודאו להנגיש את השביל שיהיה יותר נעים ותרחיקו בעלי חיים לא רצויים מהגינה שלכם. 

שאלות נפוצות לגבי התקנת תאורת גינה

הוספנו לכם שאלות נפוצות שאנחנו נשאלים על ידי הגולשים שלנו לגבי התקנת תאורת גינה:

תאורת גינה עשה זאת בעצמך - האם זה מומלץ?

עקב העבודה שהתקנת תאורת גינה נמצאת בחוץ ומצריכה לאחר מכן התמודדות עם גשמים, טל ורוחות לא היינו ממליצים לנסות להתקין תאורת גינה בעצמכם וכדאי להזמין חשמלאי לגינה שלכם.


כמה וואט מומלץ למנורה של תאורת גינה?

התקנת תאורת גינה מומלצת עם נורה 12V.