מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

טעינת רכב חשמלי בחניון תת קרקעי

ברשותכם רכב חשמלי ותרצו להטעין אותו מתחת לבית או העבודה? מתחת תוכלו לקרוא האם חוקי להתקין עמדת טעינה בחניונים תת קרקעיים, כמה שעת טעינה צפויה לעלות לכם וגם מה היתרונות הטמונים בטעינה חשמלית - כל הפרטים מתחת.

האם טעינת רכב חשמלי בחניון תת קרקעי היא חוקית?

כדאי שתדעו שטעינת רכב חשמלי בחניון תת קרקעי היא חוקית ובטוחה וניתן ליישם אותה בחניונים פרטיים (למידע על התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבית משותף) ובחניונים ציבוריים כאחד.

 

התקנה של עמדת טעינה בחניון תת קרקעי הפכה בשנים האחרונות לאחת מעבודות החשמל הנפוצות ביותר בקרב חשמלאים מוסמכים ועל כן, זה די הגיוני שיהיה מדובר בתהליך חוקי, לא כך?

 

טעינת רכב חשמלי בחניון תת קרקעי

כמה עולה טעינת רכב חשמלי בחניון תת קרקעי?

מחיר טעינת רכב חשמלי בחניון תת קרקעי מסתכם ב - 11.44 ש"ח לשעה. המחיר כמובן צפוי להשתנות בהתאם לגודל הרכב ולהספק הטעינה בו. רוצים לדעת כמה עולה להתקין את העמדה עצמה? תוכלו לקרוא על כך בעמוד התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי.

מהם היתרונות בטעינת רכב חשמלי בחניון תת קרקעי?

בין היתרונות הגדולים בטעינת רכב חשמלי בחניון תת קרקעי הוא היעדר הריח החזק של הדלק, השמירה על  הניקיון וכמו גם על איכות הסביבה שלנו. עוד יתרון גדול הוא שניתן כיום להתקין את עמדות הטעינה החשמליות באזור המגורים הפרטי שלכם, כך שלא תצטרכו לנסוע במיוחד לתחנות טעינה ציבוריות כדי למלא את הרכב שלכם.

 

יתרון נוסף הוא שהרכב יכול להיטען במהלך הלילה או במהלך שעות העבודה שלכם, מבלי שתצטרכו לבזבז מזמנכם הפנוי. עמדת טעינה חשמלית בחניון תת קרקעי אף יכולה להעלות את ערך הנכס במידה ותרצו למכור אותו בעתיד יחד עם עמדת הטעינה.