מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

התקנת פעמון דלת

התקנת פעמון דלת או החלפה של פעמון ישן? בעזרת חשמלאים פלוס תמצאו חשמלאי מוסמך לביצוע העבודה! אז כמה זה עולה? מה חשוב לבדוק וכיצד ניתן לקבל הוזלה במחיר? המשיכו לקרוא.

השוואת מחירים להתקנת פעמון דלת

מתכננים להזמין חשמלאי לצורך התקנת פעמון לדלת הכניסה? נהדר! עם חשמלאים פלוס תוכלו גם למצוא חשמלאי מוסמך מאזורכם וגם לערוך השוואת מחירים בתוך כמה רגעים. השאירו פרטים או לחלופין, חייגו אל המוקד שלנו וקבלו בחזרה עד שלוש הצעות מחיר של חשמלאים מוסמכים לצורך התקנת פעמון לדלת. שיטת השוואת המחירים הוכיחה את עצמה כיעילה, מהירה וחסכונית.

התקנת פעמון דלת

מה מחיר התקנת פעמון דלת?

מחיר התקנת פעמון לדלת נע בטווח המחירים שבין 300 - 500 ש"ח, כך שהממוצע הוא כ-400 ש"ח. אם מדובר על החלפת פעמון דלת קיים בחדש, המחיר עשוי להיות זול יותר ובין 250 - 400 ש"ח. העבודה אינה כוללת את הפעמון עצמו. אך כן, חיבור לחצן הפעמון לדלת ואת חיבור רמקול הפעמון.


מחיר התקנת פעמון לדלת בממוצע

מחיר התקנת פעמון לדלת בממוצע: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

כמה זמן לוקח לעשות חיבור פעמון דלת חשמלי?

לא מדובר על עבודה מורכבת, הפעולה של חיבור פעמון דלת כולל לחצן ורמקול הפעמון לוקחת בין 60 דקות ל-30 דקות עבודה לערך. ייתכן כי החשמלאי יצטרך לבצע ניתוק לחשמל באופן אזורי, עד סיום העבודה.
 

זמן ממוצע לביצוע העבודה:
 45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות

החלפת פעמון דלת ישן בחדש - מי עושה?

אם צריך לבצע רק החלפת פעמון דלת ישן באחד חדש, האם עדיין צריך חשמלאי מוסמך לשם כך? התשובה היא כן. לכל עבודת חשמל חייבים חשמלאי מוסמך, גם אם היא פשוטה, קצרה ומהירה. עדיין מדובר על חיבור חוטי חשמל ועבודה לא נכונה עשויה לגרום לקצר, נזק ושריפה. מחפשים חשמלאי מוסמך? השאירו פרטים!


מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

האם יש אחריות על התקנת פעמון דלת?

חשמלאי אשר מסיים עבודת חשמל, לרוב לא ייתן בכתב אחריות על העבודה, בעיקר כאשר מדובר על עבודה קטנה כמו התקנת פעמון דלת. לעבודות גדולות יותר כמו החלפת לוח חשמל - ככל הנראה שכן תקבלו. האמנם, אם חשובה לכם האחריות, ניתן לדרוש אותה במסגרת "סגירת העסקה". ורצוי שתיהיה גם בכתב ותגדיר את התקופה ומה היא כוללת. לעבודה כמו חיבור פעמון דלת חשמלי, ניתן לקבל אחריות בין שנה וחצי לחצי שנה.
 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
שנה וחצי אחריות שנה אחריות חצי שנה אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.