מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

התקנת תנור אמבטיה

רוצים להפסיק את ימי החורף הקרים בהם אתם רק נכנסים למלקחת וסובלים מקור אימים כשאתם מחכים למים שיתחממו? באמצעות חשמלאים פלוס תוכלו להזמין חשמלאי מוסמך בזול להתקנת תנור אמבטיה / התקנת מפזר חום לאמבטיה -  ללא שקע או גם כשיש לכם שקע.

האם התקנת תנור אמבטיה מחייבת חשמלאי מוסמך?

בשביל לענות על השאלה הזו צריך לחלק אותה ל- 2 מקרים שונים. הראשון הוא במקרה ויש לכם נקודת חשמל בחדר האמבטיה (בדרך כלל בדירות יותר חדשות) והשני הוא כשאין נקודת חשמל באמבטיה (בדרך כלל בדירות ישנות יותר) ואתם רוצים לעשות חיבור של תנור האמבטיה ללא שקע.

 

במידה ויש לכם נקודת חשמל באמבטיה חשוב לוודא שהיא עובדת כמובן. במקרה הזה תוכלו להרכיב את תנור האמבטיה בעצמכם, אבל אם תעדיפו להיות יותר בטוחים בהחלט תוכלו לקרוא לחשמלאי מוסמך. במידה ואין לכם נקודת חשמל החשמלאי יצטרך להתקין נקודת חשמל בנוסף להתקנה עצמה.

 

תנור אמבטיה

כמה עולה התקנת תנור אמבטיה?

מחיר התקנת תנור אמבטיה גם הוא יהיה תלוי בהימצאות של נקודת חשמל אצלכם באמבטיה. במידה ויש לכם נקודת חשמל מחיר התקנת תנור אמבטיה יהיה בין 200 - 400 ש"ח, אך במידה ויהיה צורך בהתקנת נקודת חשמל המחיר יהיה בין 400 - 650 ש"ח להתקנה של נקודת שלא דורשת חציבה - המחיר מתייחס גם אל התקנת מפזר חום לאמבטיה.

 

מחיר ממוצע להתקנת תנור אמבטיה כשיש שקע

מחיר ממוצע להתקנת תנור אמבטיה כשיש שקע: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

ככה תורידו במחיר של התקנת תנור אמבטיה

שמתם לב שמחיר התקנת תנור אמבטיה מגיע בטווח יחסית רחב. חלק מהעובדה קשורה לעונה, כשבחורף המחיר יהיה יותר גבוה, חלק קשור למיקום הגיאוגרפי בו אתם גרים וחלק תלוי במחיר של החשמלאי עצמו. לא כל חשמלאי יקח לכם את אותו המחיר להתקנת תנור אמבטיה.

 

בגלל זה אם אתם רוצים להוריד במחיר התקנה תנור אמבטיה אנחנו ממליצים לערוך השוואת מחירים. תוכלו להתחיל בהשוואת המחירים שלכם באמצעותנו - השאירו פרטים בטופס המצורף או התקשרו ואנחנו נשלח לכם שמות של 3 חשמלאים בעיר שלכם. ככה תוכלו לדבר איתם, להשוות ולחסוך.

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

מה עוד חשוב לדעת? שאלות נפוצות לגבי התקנת תנור אמבטיה

הוספנו לכם שאלות נפוצות לגבי התקנת תנור חימום באמבטיה:

איך מתקינים תנור אמבטיה והאם צריך חשמלאי מוסמך?

בעמוד כתבנו בהרחבה על האם צריך חשמלאי מוסמך. במידה ואתם יכולים להתקין בעצמכם לרוב מדובר בהתקנה יחסית פשוטה, רק פעלו לפי ההוראות.


האם תנור אמבטיה צורך הרבה חשמל?

תנור אמבטיה אכן צורך הרבה חשמל, לכן במידה ותרצו לחסוך בחשמל היינו ממליצים להדליק אותו בתחילת המקלחות ואז לאט לאט להוריד את העוצמה כשהחדר מתחמם מהאדים והחום של תנור האמבטיה.


איזה מיקום מומלץ לתנור אמבטיה?

במידה ויש לכם שקע סביר להניח שהוא נמצא מעל הדלת או במקום גבוה אחר - שם זה מיקום מעולה. לא מומץ להתקין תנור אמבטיה נמוך מחשש לסכנת התלקחות או התזה של מים.


האם יש עוד דרך שבא אוכל להוריד במחיר של התקנת תנור אמבטיה?

אם יש לכם צורך בעבודות חשמל נוספות תוכלו לבקש מהחשמלאי לעשות גם אותן וככה הוא יוכל לתת לכם מחיר טוב יותר על כל אחת מהעבודות.