מחפש חשמלאי מוסמך?
מחפש חשמלאי מוסמך?

זליגת חשמל

מעוניינים לבצע בדיקה מקיפה בבית של זליגת חשמל? מחפשים בעל מקצוע מיומן, מקצועי ומנוסה לביצוע העבודה? מצאו דרכנו חשמלאי מוסמך ותוכלו ליהנות מהשוואת מחירים.

מה זה זליגת חשמל?

למעשה זליגת חשמל נוצרת בעקבות ליקויים במכשירים חשמליים המצויים בביתנו. בארון החשמל שלנו נמצא רכיב בשם ממסר פחת. מטרתו של רכיב זה הוא להקפיץ את החשמל במצב בו החשמל זורם בתוך המערכת בצורה שאינה תקינה ובכך להגן עלינו מהתחשמלות. ממסר הפחת מזהה למעשה זליגות חשמל בכך שהוא שם לב האם יש מצב של חוסר איזון בין החשמל היוצא והחשמל הנכנס למערכת.

בדיקת זליגת חשמל

איך לבדוק זליגת חשמל בבית? הנה הסימנים:

ישנם מספר דרכים לבדוק האם קיימת זליגת חשמל בבית:

  • כבו את כלל המכשירים החשמליים: הוציאו מהחשמל את כל המכשירים החשמליים בבית ואם שעון החשמל עדיין מסתובב - ככל הנראה שקיימת זליגת חשמל.
     
  • בדקו האם יש קפיצה של ממסר הפחת בארון החשמל: במידה וזיהיתם קפיצה של הממסר וכיבוי של החשמל בבית, כדאי להזמין חשמלאי מוסמך.
     
  • התחשמלות קטנה: במידה ואתם נוגעים במכשיר חשמלי כלשהו ומקבלים זרם קטן (או חזק) ממנו, התרחקו מהמכשיר והזמינו בעל מקצוע שיסייע ויבדוק את כל המערכת, החל מהמכשיר עצמו ועד לביצוע פעולת בדיקה של לוח החשמל.

מחיר בדיקת זליגת חשמל

מחיר איתור תקלת חשמל בבית, כמו במקרה של זליגת חשמל, יהיה בין 300 - 450 ש"ח והוא לא כולל החלפה של רכיבים. עבור ביקור סטנדרטי של חשמלאי מוסמך בדירה שלכם, תשלמו בדרך כלל סכום של בין 200 ש"ח ל-300 ש"ח.

 

מחיר ממוצע לאיתור זליגת חשמל

מחיר ממוצע לאיתור זליגת חשמל : 375 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

איך מתקנים זליגת חשמל בבית?

על מנת לתקן את זליגת החשמל ולדאוג שמערכת החשמל תעבוד בצורה תקינה ובטוחה, נדרש להשתמש במכשיר לבדיקת זליגת חשמל. על ידי בדיקה קצרה, ניתן לאתר את מקור התקלה ולהחליט על דרך הטיפול. במקרים מסוימים ייתכן ונאלץ להפסיק להשתמש במכשיר החשמל שברשותנו באופן זמני או אפילו לצמיתות בשל הסכנה מהתחשמלות. נדרשת בדיקה נוספת של ארון החשמל וזאת על מנת לוודא שממסר הפחת תקין. לרוב בדיקות אלו מתבצעות על ידי בודק חשמל מוסמך.

 

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

חושדים שיש זליגה בלוח החשמל? צרו איתנו קשר

באמצעות האתר שלנו תוכלו לקבל מענה למגוון עבודות חשמל בבית או במשרד, החל מתיקון זליגת חשמל והחלפת ממסר הפחת בארון החשמל שלכם ועד לבדיקות נוספות ותיקונים במכשירים השונים. זליגה עשויה להתרחש בבתים ישנים אך גם בבתים חדשים בעקבות המצאות מכשירי חשמל בעיתיים ולקויים. מומלץ לפתור את התקלה באופן מהיר וזאת על מנת למנוע סכנה וגם להימנע מעלויות גבוהות בחשבון החשמל בעקב הקצר או הזליגה.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה