מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

בדיקת ממסר פחת

רוצים לראות איך לבדוק את ממסר הפחת שלכם? הבדיקה מאוד פשוטה ומאוד חשובה. בהמשך העמוד תראו גם מה עושים במידה והבדיקה אומרת שממסר הפחת שלכם תקול.

מה זה ממסר פחת ומה תפקידו?

ממסר פחת הוא מפסק בלוח החשמל שלנו שנמצא בנפרד משאר המפסקים ומטרתו היא למנוע עומס חשמלי מלוח החשמל. ברגע שהוא מרגיש שיש עומס חשמלי הוא קופץ ומוריד את כל החשמל בבית. בנוסף במידה ומערכת ההארקה בבית שלכם תקולה ממסר הפחת ימנע מכם להתחשמל במקרה של זליגת חשמל. ממסר פחת לא תקין הוא סכנת חיים ולכן חובה לבדוק אותו אחת לתקופה.

 

ממסר פחת

איך מתבצעת בדיקת ממסר פחת?

בדיקת ממסר פחת מתבצעת באמצעות לחיצה על כפתור "T" שנמצא לידו. לאחר הלחיצה כל החשמל בבית אמור לרדת. במידה והחשמל בבית לא יורד לחלוטין זה אומר שממסר הפחת תקול ותצטרכו להזמין חשמלאי בשביל להחליף אותו.

כל כמה זמן לבצע בדיקת ממסר פחת?

בדיקת ממסר פחת מומלץ לבצע אחת לחצי שנה. היא בדיקה מאוד פשוטה וקצרה שמונעת סכנות חיים לכן לא מומלץ לוותר עליה, רק מומלץ להגיד קודם כל לבני הבית כדי שיהיו מוכנים.

 

כל כמה זמן לבצע בדיקת פחת חשמל?
6 חודשים
7 חודשים משך זמן 5 חודשים

כמה עולה החלפת ממסר פחת?

החלפת ממסר פחת עולה בין 350 - 450 ש"ח עבור ממסר פחת חד פאזי ובין 450 - 550 ש"ח עבור ממסר פחת תלת פאזי. המחירים כוללים את העבודה ואת המחיר עצמו.

 

מחיר ממוצע להחלפת ממסר פחת

מחיר ממוצע להחלפת ממסר פחת: 450 ₪

טווח מחיר גבוה 550 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

מצאו חשמלאי מומלץ להחלפת ממסר הפחת

מחפשים חשמלאי להחלפת ממסר הפחת? מצאו אותו עם חשמלאים פלוס. התקשרו או השאירו פרטים בטופס וקבלו עד 3 הצעות מחיר מחשמלאים מוסמכים מומלצים בעיר המגורים שלכם. תוכלו להשוות בין רמת הזמינות שלהם והצעת המחיר שהם נותנים לכם.