מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

החלפת ממסר פחת

חושדים שאתם צריכים להחליף את ממסר הפחת? בעמוד תראו מה המחיר של החלפת ממסר פחת חד פאזי ותלת פאזי, מתי צריך להחליף אותו ואיך להתנהל מול החשמלאי בנושא.

מהו מחיר החלפת ממסר פחת?

מחיר החלפת ממסר פחת נע בין 350 - 450 ש"ח המחיר הוא לממסר פחת חד פאזי והוא כולל את הרכיב עצמו. החלפת ממסר פחת תלת פאזי יעלה בין 400 - 550 ש"ח.

 

מחיר החלפת ממסר פחת בממוצע

מחיר החלפת ממסר פחת בממוצע: 450 ₪

טווח מחיר גבוה 550 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

מהו תפקידו של ממסר הפחת?

ממסר הפחת הוא מפסק בלוח החשמל שנמצא ליד המפסק הראשי. ברגע שיש זליגת חשמל הוא מזהה סכנת התחשמלות הוא קופץ. מעבר למניעת התחשמלות ממסר הפחת נועד כדי למנוע שריפת חשמל.

 

ממסר פחת

מתי נצטרך להחליף את ממסר הפחת?

כשממסר הפחת תקול הוא קופץ גם כשאין שום סכנה של התחשמלות או שריפת חשמל ואז נצטרך להחליף אותו. את הבדיקה של ממסר הפחת יבצע החשמלאי באמצעות הורדה של מפסק החשמל הראשי והרמה של ממסר הפחת. אם הוא ממשיך לקפוץ אז הוא תקול וצריך להחליף אותו. שימו לב שגם אם נראה שהפחת קופץ ללא סיבה זה לא בהכרח המקרה ויכול להיות שאתם לא מודעים לסיבה, לכן חשוב שחשמלאי יבדוק את הנושא. לדוגמה יכול להיות שמכשיר חשמלי הוא זה שגורם לזליגת החשמל וממספר הפחת לא אשם בכלל.

 

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

לפני שאתם מחליטים שצריך להחליף את ממספר הפחת

על ממסר הפחת יש כפתור עם האות T מהמילה test. כמו ששמו מרמז הוא נועד לצורך בדיקה. לחצו עליו ובדקו אם החשמל אכן קופץ. אם הוא כן קופץ סימן שהוא תקין והוא לא המקור לתקלה. לעומת זאת אם החשמל לא יורד אתם יכולים להיות סכנת התחשמלות, ולכן חשוב להזמין חשמלאי לבית שיגיע במהירות.

טיפים להתנהלות מול החשמלאי בנושא החלפת ממסר פחת

הזמנתם חשמלאי, עכשיו כמה טיפים להתנהלות מולו:

  • פחת חדש: כשהחשמלאי נמצא בבית שלכם ודאו שממספר הפחת שהוא פותח הוא חדש מהקופסה ולא מוצר ישן שייתכן והוא שמר ממקום אחר. כך תוודאו שהוא יחזיק לאורך זמן.
     
  • ארץ ייצור: בנוסף לפני שהוא מגיע אליכם הביתה ודאו מה ארץ הייצור של ממסר הפחת שלכם. לא פעם ראינו ושמענו על ממסר פחת זול מסין שמחזיק מעמד הרבה פחות זמן ממסר פחת אירופאי, נגיד מגרמניה.
     
  • רישיון בתוקף: לפני שאתם מזמינים אותו חשוב לוודא שלחשמלאי יש רישיון בתוקף. הוא הולך להתעסק בלוח החשמל שלכם ואפילו ברכיב שמציל חיים, לכן לפני החלפת ממסר פחת חובה לבדוק שלחשמלאי יש רישיון בתוקף.
     
  • אחריות: עבור החלפת ממסר פחת חד פאזי או תלת פאזי נהוג לקבל אחריות של 3 חודשים. ודאו שאתם מקבלים את האחריות הזו בכתב לפני שהוא הולך.

 

משך תקופת האחריות הממוצעת:
4 חודשי אחריות 3 חודשי אחריות 2 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ החשמלאים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

מצאו חשמלאי מוסמך עם חשמלאים פלוס

המשימה שלנו בחשמלאים פלוס היא לוודא שכל בעיה שקשורה בחשמל תוכלו לפתור כאן. לכן חשוב לנו להסביר לכם בפירוט על התקלה והשירות, כולל המחיר כמובן וגם טיפים להתנהלות מול החשמלאי כדי לוודא שהבעיה שלכם נפתרת בצורה הטובה ביותר. גם על מנת למצוא את החשמלאי תוכלו להיעזר בחשמלאים פלוס. התקשרו או השאירו פרטים וקבלו הצעות מעד 3 חשמלאים זמינים וזריזים בעיר שלכם.