מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

החלפת מפסק בלוח חשמל

המפסק הראשי תקול? צריכים עזרה מקצועית? הזמינו עוד היום חשמלאי מוסמך שיבצע החלפה של המפסק הראשי בלוח החשמל דרך אתר חשמלאים פלוס ותהנו מהתקנה מהירה וגם ממחירים מצוינים.

מצאו חשמלאי להחלפת מפסק ראשי בדירה

צריכים להחליף את המפסק הראשי בארון החשמל? במקרה שחשבתם לבצע את העבודה בכוחות עצמכם, כדאי שתדעו שזה ממש לא מומלץ. העבודה עם מערכת החשמל מצריכה ידע וניסיון, במיוחד כאשר אנו מחליפים את הרכיבים השונים. השאירו פרטים בטופס המצורף באתר ואנו נדאג שתקבלו עד שלוש הצעות מחיר שונות עבור החלפת מפסק ראשי בדירה.

החלפת מפסק בלוח חשמל

כמה עולה החלפת מפסק בלוח חשמל?

המחיר המוצג מתייחס להחלפה של מפסק הזרם הראשי בלוח החשמל מסוג חד פאזי. המפסק אחראי על זרימת החשמל בכל הבית ובמידה והוא תקול אנו נדרשים להחליפו בהקדם. ניתן למצוא גם מפסק מסוג תלת פאזי שהחלפתו יקרה בדרך כלל בכ-30% מהמחיר המוצג כאן.

 

מחיר ממוצע להחלפת מפסק זרם ראשי בלוח החשמל

מחיר ממוצע להחלפת מפסק זרם ראשי בלוח החשמל: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

מתי נדרש לבצע החלפת מפסק זרם ראשי?

בדרך כלל במצבים בהם המכשור החשמלי הקיים בביתנו גבוה מהספק החשמל שמספקת עבורנו חברת החשמל (צריכת חשמל גבוהה), אנו נזדקק להחלפת מפסק זרם ראשי. למעשה, ברוב המקרים ההמלצה של בעל המקצוע תהיה לשנות את המפסק ממפסק חד פאזי לתלת פאזי. מקרים נוספים בהם נחליף את המפסק הם כמובן כאשר המפסק אינו תקין מה שיכול לגרום לכך שאין חשמל בבית וכל הפקקים למעלה ולא ניתן להרים אותו כלפי מעלה או שהוא שבור ותקול עקב בלאי. מקרה נוסף הוא כאשר רוצה להוסיף שעון שבת ללוח החשמל, אשר מצריך לעיתים להתאים מפסק לפי סוג השעון החדש. (קורה בעיקר מתי שהלוח ישן).

על ההבדל בין מפסק ראשי תלת פאזי לחד פאזי

לא פעם אנו נשאלים על ידי הגולשים, איך ניתן לזהות האם המפסק המותקן בלוח החשמל הוא מפסק ראשי תלת פאזי או חד פאזי? התשובה למעשה היא פשוטה מאוד: למפסק תלת פאזי יש שלושה שאלטרים (מתגים שחורים) אשר מחוברים אחד לשני, בעוד מפסק חד פאזי הוא מפסק בודד הממוקם בנפרד משאר המפסקים בארון. מחיר החלפת מפסק ראשי תלת פאזי יקרה יותר ומחיר הפעולה הוא בדרך כלל בין 350 ש"ח ל-650 ש"ח

 

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

האם נהוג לספק אחריות על החלפת מפסק ראשי?

הנושא של אחריות הוא דבר אשר משתנה מבעל מקצוע אחד למשנהו. מהניסיון שלנו, רוב החשמלאים שמבצעים החלפה של מפסק ראשי בלוח החשמל, מספקים ללקוחותיהם אחריות למשך תקופה של שלושה חודשים. יחד עם זאת, אנו ממליצים לא להסס ולבדוק את הנושא עם בעל המקצוע שעתיד לבצע את עבודת החשמל והחלפת המפסק מראש, על מנת למנוע אי נעימויות בהמשך הדרך.

החלפת מפסק ראשי בלוח החשמל במחיר משתלם

על מנת לוודא שקיבלתם הצעה טובה ומשתלמת עבור החלפת מפסק ראשי בלוח החשמל בבית, אנו ממליצים להשוות מחירים ולבחון את העלויות השונות בקרב מספר בעלי מקצוע. אנו מסייעים לכם להשוות את המחירים השונים עבור פעולת ההחלפה וזאת על מנת שתקבלו את המחיר הטוב ביותר עבור פעולת ההחלפה של המפסק. אנו מקפידים לעבור אך ורק עם חשמלאים מוסמכים בעלי הרישיון המתאים שעברו את ההסמכות וההכשרות וגם התנסו בעבודות מסוג זה, כך שתוכלו לדעת שאתם בידיים טובות.