מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

החלפת פקק בלוח חשמל

קראו מהו תפקיד פקק בלוח החשמל, באילו שמות נוספים ניתן לכנות אותו, מתי צריך להחליפו וגם איך תוכלו לאתר חשמלאי מומלץ במחיר משתלם דרך חשמלאים פלוס.

מהו תפקידו של פקק בלוח חשמל?

תפקידו של פקק בלוח החשמל הוא להגן בפני זרימת יתר של חשמל בביתכם. הפקק מכונה גם נתיך, פיוז או מאמ"ת. בלוח החשמל יש מספר פקקים, כאשר כל פקק משתייך לחלק אחר בבית, כשבד"כ זה מתחלק לסלון, מטבח, חדרי שינה וחדר רחצה ושירותים.
 

החלפת פקק בלוח חשמל

החלפת פקק בלוח חשמל - מתי?

הצורך בהחלפת פקק בלוח חשמל עולה כאשר יש חשד לשריפתו. בד"כ זה ילווה בריח שרוף מארון החשמל או במידה והרמתם אותו חזרה אך החשמל לא חזר. מדובר באחת מעבודות החשמל הנפוצות כיום היום היות ועם ההתקדמות הטכנולוגית - אנו עושים שימוש במכשירי חשמל רבים יותר בו זמנית, מה שגורם לעומס חשמלי לעתים קרובות ולקצרי חשמל חוזרים. (קראו איזה מכשיר צורך הכי הרבה חשמל בבית)

 

החדשות הטובות הן שניתן יהיה למנוע בעתיד החלפת נתיך בלוח חשמל אם תבקשו מהחשמלאי להחליף את לוח החשמל מהספק חד פאזי לתלת פאזי, דבר שיאפשר להכיל עומס חשמלי גדול יותר בהתאם לשימוש שלכם.

מהו מחיר החלפת נתיך בלוח חשמל?

מחיר החלפת נתיך בלוח חשמל נע בין 350 - 420 ש"ח וזה כולל גם את הפקק החדש שיותקן.

 

מחיר החלפת פקק בלוח חשמל בממוצע

מחיר החלפת פקק בלוח חשמל בממוצע: 385 ₪

טווח מחיר גבוה 420 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

מה לשים לב בעת החלפת פיוז בארון חשמל?

עליכם לוודא שהחשמלאי שהזמנתם הוא חשמלאי מוסמך עם רישיון בתוקף, לאחר שווידאתם זאת, יהיה עליכם לוודא שרכיב הפיוז החדש שיותקן מחזיק בתו תקן הישראלי.

 

השאירו פרטים בטופס מתחת וקבלו בחינם מחשמלאים פלוס - עד 3 חשמלאים מומלצים באזורכם, ביניהם תוכלו לברר מחיר החלפת פקק בלוח חשמל, מה שיאפשר לכם לבחור בהצעה הזולה ביותר, מבלי להתפשר על המחיר וכל זאת דרך הטלפון.

 

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

האם מקבלים אחריות על החלפת פקק בלוח חשמל?

כיום על החלפת פקק בלוח חשמל, חשמלאים נוהגים להעניק אחריות שנעה בין 3 - 6 חודשים. עליכם לבקש מהחשמלאי את האחריות בכתב לפני תחילת העבודה.

 

משך תקופת האחריות הממוצעות על החלפת פקק בלוח חשמל:
6 חודשי  אחריות 4.5 חודשי אחריות 3 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ חשמלאים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

מה לגבי החלפת נתיך של חברת החשמל?

אז במידה והנתיך שנשרף בלוח החשמל שייך לחברת החשמל, יהיה עליכם לפנות ישירות אליה כדי לתאם חשמלאי מטעמה. קחו בחשבון שזמני הגעת חשמלאי מטעם חברת החשמל יכולים לארוך בין כמה שעות למספר ימים, כך שמומלץ על כל אופן להזמין חשמלאי מטעמכם.

 

בקשו מהחשמלאי שהזמנתם שיסביר לפקיד חברת החשמל על התקלה ושיוכיח כי אכן מדובר בנתיך המשוייך לחברת החשמל. כמו כן, הפקיד צפוי לבקש את מספר הרשיון של החשמלאי, כך שחשוב שתוודאו מראש שאכן מדובר בחשמלאי מוסמך לפני יצירת קשר עם שירות הלקוחות של ח"ח.