מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

העברת לוח חשמל בתוך הבית

מחפשים חשמלאי מוסמך לצורך הזזת ארון חשמל אל תוך הבית? רוצים לבצע העברת לוח חשמל בתוך הבית? (ממקום למקום במסגרת שיפוץ?) בעזרת חשמלאים פלוס תוכלו לערוך השוואת מחירים ולקבל את מחיר העתקת ארון החשמל הזול ביותר!

מהי עלות העברת ארון חשמל?

מחיר העברת ארון חשמל בתוך הבית הוא כ-1,100 ש"ח בממוצע, כאשר הטווח הנמוך הוא כ-800 שקלים והגבוה כ-1,400 ש"ח. המחיר מתייחס להעתקת ארון החשמל ממקום A למקום B. כאשר העבודה מתאפשרת בשמירה על התשתית הקיימת. בפסקה הבאה תבינו בדיוק במה כרוך העברת לוח חשמל בתוך הבית.


מחיר העתקת לוח חשמל בתוך הבית

מחיר העתקת לוח חשמל בתוך הבית: 1100 ₪

טווח מחיר גבוה 1400 ₪

טווח מחיר נמוך 800 ₪

העברת לוח חשמל בתוך הבית - במה זה כרוך?

העברת לוח חשמל בתוך הבית יכולה להיות פשוטה ומהירה, אך יכולה להיות מורכבת מאוד ובעייתית. תלוי  להיכן ומהיכן עובר ארון החשמל, כעת תבינו את המשתנים ומה הופך את העברת לוח החשמל למורכבת יותר ומה לפחות:
 

  • הזזת לוח החשמל לגובה אחר: זה המקרה הפשוט והקל ביותר, למעשה מפרקים את לוח החשמל (לא יהיה חשמל בבית כמובן). ומרכיבים את הארון במיקום גבוה יותר על מנת שלא תיהיה גישה לילדים. כמובן, אם צריך להאריך במעט את החוטים עושים זאת, אך מדובר על עבודת חשמל פשוטה של כמה שעות בודדות.
     
  • העברת לוח חשמל בתוך הבית לצידו השני: זה החלק הקשה והטריקי ביותר, אם רוצים להעביר את לוח החשמל מנקודה מסויימת בבית אל נקודה אחרת לחלוטין. צריך תכנון הכולל תוכניות הנדסאיות ובדיקות מקיפות. מדובר על עבודה של כמה ימים ולחיות בבית לא יהיה הדבר הכי כיפי (הרבה הפסקות חשמל). בגדול ישנם 2 אפשרויות, או שיסגרו את מעגל החשמל איפה שהלוח הקודם היה ויפתחו מעגל חדש באזור החדש (דבר שיגרום להרבה חציבות בבית). או שיעשו העתקה לחוטי החשמל ויעבירו את כלל החוטים מהלוח הישן אל החדש דרך הרצפה (מה שאומר שיצטרכו לחצוב ברצפה ולהעביר את כלל החוטים).
     
  • העברת לוח החשמל בכמה מטרים: אם רוצים להעביר רק בכמה מטרים את לוח החשמל בתוך הבית, לא צריכה להיות בעיה רצינית. יעשו הארכה לחוטי החשמל, יחצבו בקיר לכיוון המיקום של הלוח החדש ויבצעו העתקה במיקום החדש.
     

העתקת לוח חשמל בתוך הבית

הזזת ארון חשמל מבחוץ לפנים (הכנסת ארון לתוך הבית)

אם נמאס לכם בכל פעם שהחשמל קופץ לצאת החוצה אל חדר המדרגות, אפשר להכניס את ארון החשמל לתוך הבית! וכן, זה יותר פשוט מהעברת לוח חשמל בתוך הבית. בגלל שכל יציאות החשמל למעשה יוצאות מהבית כלפי חוץ אל הארון החיצוני. העבודה למעשה היא להעביר את לוח החשמל מבחוץ לתוך הבית ובדרך כלל ימוקם ארון החשמל החדש מאחורי דלת הכניסה. כך שהמרחק של החוטים אינו מהווה בעיה וכל מה שצריך לעשות הוא להתקין ארון חדש ולחווט את החוטים שניתקנו מהארון החיצוני של הדירה.
 

 

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

האם מקבלים אחריות על העתקת ארון חשמל?

כן, עבודות חשמל מורכבות כמו החלפת לוח חשמל וכמובן העתקת ארון חשמל בתוך הבית או מחוץ לבית ללא ספק צריכות להיות מגובות באחריות של חצי שנה לפחות. מבדיקה שערכנו חשמלאים מוסמכים רבים אכן מספקים אחריות אשר נעה בין שלושה חודשי אחריות ועד ל-9 חודשי אחריות. * חשוב לוודא את נושא האחריות ומה היא כוללת מול החשמלאי שהזמנתם.
 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
9 חודשי אחריות חצי שנה אחריות 3 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ החשמלאים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

כמה זמן לוקח לבצע הזזת ארון חשמל בתוך הבית?

אם מדובר על עבודה פשוטה של כמה מטרים או הזזת ארון חשמל באותו המקום רק לגובה אחר, מדובר על יום עבודה אחד שנע בין 4 שעות ועד ל-8 שעות, כך שהממוצע להעברת ארון חשמל היא כ-6 שעות. אם צריך להעביר למיקום רחוק יתר מכמה מטרים בודדים, מדובר על עבודה מורכבת שיכולה לקחת בין 2-3 ימי עבודה.
 

זמן ממוצע להזזת ארון חשמל:
6 שעות
8 שעות משך זמן 4 שעות

שאלות ותשובות שנשאלו בהקשר לנושא

לא מעט גולשים שאלו את הצוות המקצועי שלנו בחשמלאים פלוס שאלות, הנה התשובות:

האם ארון חשמל פולט קרינה?

כן, אבל תלוי בצריכת החשמל ובמרחק שנמצאים מארון החשמל. ההמלצה היא להיות במרחק של מטר והמחמירים אומרים כ-3 מטרים.


האם אפשר להעתיק לוח חשמל מחוץ לבית אל הבית?

כמובן, אפשרי וזו עבודה שמתבצעת לא מעט.