מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

התקנת שעון שבת ללוח חשמל

התקנה וחיבור שעון שבת ללוח חשמל, איזה פונצקיות יש? כיצד ניתן לכוון אותו וכמה זה עולה? כל התשובות בהמשך וכמובן שגם ניתן להזמין שירות דרך חשמלאים פלוס.

מחיר התקנת שעון שבת ללוח חשמל:

התקנת שעון שבת ללוח חשמל במחיר של כ-350 ש"ח בממוצע. כאשר הטווח נע בין 300 - 400 ש"ח ללא הרכיב (אשר עלותו נעה בין 150 - 200 ש"ח). כך שאם אתם מעוניינים לרכוש שעון כולל התקנה בלוח החשמל הביתי שלכם המחיר ינוע בין 450 - 600 ש"ח בסה"כ.

מחיר ממוצע להתקנת שעון שבת בלוח

מחיר ממוצע להתקנת שעון שבת בלוח: 525 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 450 ₪

 

איך מחברים שעון שבת ללוח חשמל?

לא נכנס אל הסבר מפורט ומדוייק בדיוק על חיבור שעון שבת ללוח חשמל. לשם כך - יש את החשמלאים המוסמכים שיעשו זאת. המטרה שלנו היא להבהיר פחות או יותר מהי העבודה של החשמלאים ואיך זה הולך לקרות. אז ראשית השעון יהיה מחובר אל המפסק הראשי. והלוח למעשה יהיה מחולק ל-2. חלק מהמפסקים יהיו תלוי שעון (ז"א נשלטים על ידו) וחלק מהמפסקים יהיו ללא מעקף שלו. כאשר תמיד קיימת פונקצייה לבטל את השעון בלחיצת כפתור ולהעביר זרם כרגיל (למעשה לבטל את תפקוד השעון) - הכל תלוי תכנון ואיך כיום קיים מערך החשמל בביתכם, ניתן לבצע החלפת מפסק במידת הצורך לצורך התאמה.


שעון שבת בלוח חשמל

איך מכוונים שעון שבת ללוח חשמל?

כל שעון למעשה קובע על מפסק או כמה מפסקים במקביל. אם רוצים למשל שהמזגן ידלק בלילה והאור בחוץ - זה אפשרי. אבל אם רוצים לעשות שינוי כמו בשעות שונות לכמה מקומות שונים - יש צורך להתקין כמה שעונים. כאשר כל שעון יכול לנהל יותר ממפסק אחד ולשלוט בכמה דברים במקביל אך הפעולה תיהיה זהה - כיבוי או הדלקה באותו הזמן. אפשרות הכיוון עצמה נעשת באמצעות זיזים בשעון האנלוגי או באמצעות כיוון של השעון הדיגיטלי.
 

כך תכוונו שעון שבת בלוח החשמל
כיוון שעון שבת ללוח חשמל

ההבדל בין שעון שבת ללוח חשמל תלת פאזי לחד פאזי

שעון שבת סטנדרטי הנו חד פאזי. מוצרי החשמל הביתיים שבדרך כלל תלת פאזי יהיו המזגן או דוד השמש. על מנת לשלוט בהם דרך שעון השבת - יש להשתמש בקונטקטור על מנת לגשר בין שעון השבת אל התלת פאזי. כמו כן ניתן להתקין שעון שבת גם בלוח חשמל תלת פאזי מלא, ייעוד נפוץ נוסף הוא התקנת שעון שבת כאשר עושים לוח חשמל לבריכה על מנת לשלוט בתפקוד הבריכה באופן קבוע ונפרד.

השוואת מחירים עושים בחשמלאים פלוס!

רוצים לחסוך? רוצים להשוות מחירים? השאירו פרטים בטופס או חייגו אלינו ונדאג לשלוח לכם עד שלוש פניות של חשמלאים מוסמכים מאזורכם העוסקים בהתקנת שעון שבת ללוחות חשמל. שיטת השוואת המחירים עובדת וחוסכת עשרות אחוזים! השימוש בפורטל חשמלאים+ ניתן בחינם וללא כל התחייבות, אז נסו אותנו והתחילו גם אתם לחסוך.

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

מהו שעון דיגיטלי ללוח שבת ומהו ההבדל מאנלוגי?

שעון דיגיטלי למעשה חכם יותר ויקר יותר - אפשרות הכיוון פשוטות יותר ודינאמיות לעומת השעון האנלוגי הישן והמסורבל. מחיר השעון הדיגיטלי כמעט כפול ממחיר האנלוגי מבחינת המוצר עצמו - ההתקנה כן נשארה באותו המחיר. אבל יש לכם שימושים רבים עם שעון שבת בלוח החשמל, ייתכן וכן כדאי לכם להשקיע יותר בעבור שעון דיגיטלי המאפשר לכם פתרונות רבים ונוחים לניהול.

איזה שעון שבת ללוח חשמל מומלץ?

ישנם המון חברות ויצרני שעוני שבת ללוח החשמל, מרבית החשמלאים אשר בדקנו, המליצו על החברה "GRASSLIN" או בעברית "גרסלין" המייצרת שעוני שבת איכותיים ואמינים במיוחד. כמובן שיש עד חברות מומלצות וטובות שגם עליהם קיבלנו ביקורות חיוביות כגון: ניסקו, theben, hager ועוד.