מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

נקודת חשמל

בין אם אתם מעוניינית להוסיף נקודת חשמל חדשה בבית ובין אם דווקא להזיז נקודה קיימת, דרך אתר חשמלאים פלוס תוכלו למצוא חשמלאי מקצועי במחיר זול למדי. האתר מאפשר לבצע השוואת מחירים בצורה קלה ונוחה והשימוש בו הוא אינו כרוך בעלויות מצדכם.

מצאו חשמלאי מוסמך להתקנת נקודת חשמל

מעוניינים להתקין נקודת חשמל בצורה טובה ונקייה? לא בטוחים איך לעשות נקודת חשמל חדשה בבית או במשרד? הגעתם אל המקום הנכון. דרך פורטל 'חשמלאים פלוס' תוכלו לקבל מענה להתקנת נקודת חשמל בצורה יעילה ומקצועית על ידי חשמלאי מוסמך וגם לבצע השוואת מחירים על מנת לוודא שאתם מקבלים הצעת מחיר זולה ומשתלמת.התקנת נקודת חשמל

מהו מחיר נקודת חשמל חדשה? 

כפי שהסברנו קודם לכן, דברים רבים משפיעים על מחיר נקודת חשמל. על מנת לסייע לכם בנושא ולספק לכם מושג על מחיר נקודת חשמל חדשה, הכנו את מחירון נקודות חשמל שמפרט בהרחבה את העלויות השונות ומתייחס למשתנים כאלה ואחרים.

 

חשוב לציין, המחיר עשוי להשתנות במקצת בהתאם לשיקוליו של בעל המקצוע בעת ביצוע העבודה או האזור בארץ ופרמטרים נוספים.


מחירון נקודת חשמל

כמה עולה לעשות נקודת חשמל ללא חציבה?

המחיר המוצג הוא עבור נקודת חשמל חד פאזית.


200 - 600 ש"ח
מחיר נקודת חשמל כולל חציבה

התקנה של נקודה חד פאזית בדירה כולל חציבה בקיר.


600 - 800 ש"ח
עלות התקנה של נקודת חשמל תלת פאזית

המחיר המוצג הוא עבור התקנה ללא חציבה. החציבה צפויה לייקר את המחיר בין 100 ל-200 ש"ח.


400 - 600 ש"ח
מחיר של התקנת נקודת כוח

ללא פעולת חציבה. מתאים בדרך כלל לתנור או מזגן.


450 - 650 ש"ח
מהו מחיר הזזת נקודת חשמל?

הזזה של שקע או מפסק לאזור אחר.


300 - 500 ש"ח
כמה עולה להתקין נקודת חשמל למזגן?

המחיר עבור התקנה של נקודת חד פאזית למזגן עד 1.5 כ"ס.


350 - 700 ש"ח
מחיר נקודת חשמל לעמדת טעינה לרכב

הוספת נקודת חשמל מהבית אל החניה למטרת התקנת עמדת טעינה לרכב. ראו מחירון התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי.


600 - 1,300 ש"ח

הדפס מחירון

מה משפיע על מחיר נקודת חשמל?

כפי שתוכלו לראות במחירון נקודות החשמל המצורף בעמוד זה, עלות נקודת חשמל חדשה נעה בין 200 ש"ח ל-1,300 ש"ח (במקרים של תלת פאזי ועבודה מורכבת). טווח המחירים הרחב הזה הוא נגזרת של פרמטרים שונים שמשפיעים על העלות. הבנה של המרכיבים אשר עשויים לייקר את המחיר, תסייע לכם בחסכון ותספק לכם מידע חיוני להמשך התהליך. אלו הם הפרמטרים שמשפיעים על המחיר:

 • כמות נקודות החשמל הנדרשת באותה ההתקנה: כמות הנקודות שאתם צריכים להתקין בבית שלכם, משפיעה באופן ישיר על המחיר שתשלמו. ככל שנדרש להתקין כמות גדולה יותר של נקודות חשמל בדירה, כך המחיר הממוצע של התקנה בודדת יורדת. כלומר, במידה ואתם מעוניינים לבצע התקנה של 5 נקודות חשמל בבית, תשלמו מחיר זול יותר פר נקודה מאשר מצב בו החשמלאי מגיע לביצוע של התקנת נקודת חשמל בודדת.

 • התקנת נקודת חשמל עם חציבה או ללא: במידה ותרצו להצניע את חוטי החשמל ולהסתירם בקירות הבית על מנת לקבל מראה נקי ואסתטי יותר, נדרש לבצע חציבה בקיר. עלות התקנת נקודת חשמל כולל חציבה עשויה לייקר את המחיר בכמה מאות שקלים וכמובן יוצרת גם הרבה יותר לכלוך ומאריכה את זמן העבודה של החשמלאי.

 • שקע רגיל לעומת שקע תלת פאזי: מאחר ולכל מכשיר חשמלי יש צריכת חשמל שונה, אנו נדרשים להתקין את נקודת החשמל בהתאם למכשיר שעתיד להתחבר אליה. התקנה של שקע תלת פאזי יקרה יותר והיא מתאימה בדרך כלל כאשר אנו מדברים על מכשירים גדולים עם צריכת חשמל גבוהה (כמו למשל מזגן). קיים גם סוג נוסף של שקעים המכונה שקע כוח.

 • מורכבות התשתית והמרחקים בין נקודות החשמל: ככל שהמרחק בין הנקודות הקיימות בבית הוא גדול יותר, המחיר שתשלמו בדרך כלל יהיה יקר יותר וזאת מאחר ונדרש להעביר חיווט לאזור ולבצע הכנה של האזור בו תרצו את הנקודה. לעיתים מערכת החשמל בבית עוברת בין תשתיות תקשורת או מים והפעולה כרוכה בעבודה רבה יותר ועל כן העלות תהיה גבוהה יותר.

מתי צריך להתקין נקודת חשמל חדשה?

נקודת חשמל חדשה נדרשת במספר מצבים:

 • כאשר רוצים לחבר מכשיר או מוצר חשמלי חדש בבית או בדירה.
   
 • כחלק משיפוץ או כאשר נרצה למקם את המתג החשמלי במיקום נוח יותר בבית.
   
 • כאשר עוברים לבית חדש ורוצים להוסיף נקודות בחדרים מסוימים.
   
 • במצבים בהם נדרש שקע תלת פאזי (שאינו קיים) לצורך חיבור מכשיר חשמלי.

הוספת נקודת חשמל - מקרים נפוצים:

אפשר להתקין נקודת חשמל בעבור חיבור של מגוון מוצרים שונים אך אלו המקרים הנפוצים ביותר:

 • הוספת נקודת חשמל למזגן: בין אם החלטתם להחליף את המזגן בבית למזגן עוצמתי יותר ובין אם ברצונכם לשנות את המיקום הנוכחי שלו, ככל הנראה תזדקקו להתקנת נקודת חשמל למזגן.
   

 • התקנת נקודת חשמל לרכב חשמלי: רכשתם לאחרונה רכב חשמלי? תתחדשו! כעת כל שנותר לעשות הוא להתקין עמדת טעינה לרכב החשמלי באזור החנייה שלכם. לשם כך תזדקקו לנקודת חשמל חדשה בחניה, כאשר לרוב יהיה מדובר על שקע כוח.
   

 • התקנת נקודת חשמל לתריס חשמלי: במקרים רבים יהיה צורך בהוספת נקודת חשמל חדשה לצורך חיבור של מפסק לתריס חשמלי. העבודה יכולה להתבצע בבתים חדשים וגם בדירות בהם מתבצע שיפוץ הכולל הוספה של תריס חשמלי.
   

 • הוספת נקודת לקולט אדים: מקרה נפוץ נוסף שבו נוסיף נקודת חשמל בתקרה היא כשרוצים להתקין קולט אדים. נקודת חשמל לקולט אדים תהיה מוסתרת על ידי הקולט עצמו והגובה המומלץ הוא 100 ס"מ מעל הכיריים.
   

 • נקודת חשמל למקרר: גם מקרר צריך נקודת חשמל כמובן. תוכלו לראות עוד בעמוד על נקודת חשמל למקרר מה הגובה המומלץ והאם הוא צריך שקע כוח.
   

 • בחדר הממ"ד: השימוש העיקרי של הממ"ד כיום (מלבד הגנה) הוא בתור חדר שינה. לכן כדאי לתכנן כמה נקודות חשמל תצטרכו בממ"ד כדי שלא תצטרכו להוסיף או להזיז אחר כך. הזזה או התקנה של נקודות חשמל בממ"ד היא יותר מורכבת במידה וצריך לחצוב בבטון מזוין.

 

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

הזמינו חשמלאי להתקנה, תיקון או הזזה של נקודה

אם אתם זקוקים להתקנה של נקודת חשמל חדשה או פיצול נקודה קיימת, תוכלו למצוא דרך האתר שלנו חשמלאי מוסמך שיעניק לכם שירות מקצועי ואמין עבור עבודות חשמל שונות.

 

כאשר מדובר בנקודת חשמל, נדרש גורם מקצועי שיודע בדיוק כיצד לבצע את המלאכה וזאת מאחר וקיים סיכון להתחשמלות בעת העבודה במקרה בו היא מתבצעת על ידי גורם שאינו מיומן.

 

לא משנה אם אתם מחפשים חשמלאים בתל אביב, בחיפה, בבאר שבע או ירושלים, דרכנו תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות להתקנת נקודת חשמל וגם לעבודות נוספות כמו פיצול נקודת חשמל קיימת או העברתה למיקום אחר בבית.

תכנון מקדים לפני הוספת נקודת חשמל

ישנה חשיבות רבה לתכנון המקדים לפני שמתחילים תהליך של הוספת נקודות חשמל ברחבי הבית. תכנון לקוי עשוי לגרום לתסכול רב בהמשך וזאת מאחר ופריסת הנקודות לא תהיה נוחה וידידותית למשתמש, מה שיאלץ אתכם להזמין חשמלאי מוסמך לבצע הזזת נקודת חשמל או פיצול של נקודת חשמל קיימת למספר נקודות, למשל לצורך התקנת גוף תאורה, או להימנע משימוש בכבל מאריך ומפצל במוצרים הצורכים חשמל רב.


אנו נתקלים לא מעט במצבים בהם תוכנן מתג חשמלי במקום לא נוח מאחורי דלת החדר או מצבעים בהם אין נקודת חשמל במקומות קריטיים כמו נקודת חשמל באי המטבח, במטבח עצמו או הסלון.

 

על כן, מומלץ תמיד להתייעץ עם בעל מקצוע לפני הפעולה עצמה ולבקש את חוות דעתו המקצועית בנושא. תכנון מקדים לא רק חוסך לכם כסף אלא גם מאפשר להתנהל בדירה או הבית בצורה נוחה ופרקטית במהלך היום יום.שאלות נפוצות על נקודת חשמל

שאלות על התקנת נקודות חשמל

ריכזנו לכם מספר שאלות נפוצות בנושא של התקנת נקודת חשמל בבית:

 

האם כל תשתית חשמל תתאים להתקנת נקודת חשמל תלת פאזית?

לא, לפני שמתקינים נקודת חשמל תלת פאזית בבית, נדרש כמובן לוודא שיש תשתית מתאימה. תוכלו לבדוק זאת מול חברת החשמל או להסתכל בלוח החשמל ולחפש מפסק שחור גדול בעל שלושה שאלטרים מחוברים זה לזה. במידה ולא יש צורך בהחלפת לוח חשמל שכולל את עבודת התשתית.


האם סוג הקיר משפיע על אופן ההוספה של נקודת החשמל?

לעיתים קרובות בקירות גבס יעדיף החשמלאי לבצע הוספה של נקודת חשמל ללא חציבה ובקירות בטון לרוב נעדיף לבצע חציבה בקיר.


עבור איזה מכשירים נזדקק לנקודת חשמל חד פאזית?

במצבים בהם מדובר בצריכת חשמל נמוכה של המכשיר כמו למשל טלוויזיות, מחשבים או מנורות.