מחפש חשמלאי מוסמך?
מחפש חשמלאי מוסמך?

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך מאות שקלים!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

נקודת חשמל

בין אם אתם מעוניינית להוסיף נקודת חשמל חדשה בבית ובין אם דווקא להזיז נקודה קיימת, דרך אתר חשמלאים פלוס תוכלו למצוא חשמלאי מקצועי במחיר זול למדי. האתר מאפשר לבצע השוואת מחירים בצורה קלה ונוחה והשימוש בו הוא אינו כרוך בעלויות מצדכם.

מצאו חשמלאי מוסמך להתקנת נקודת חשמל

מעוניינים להתקין נקודת חשמל בצורה טובה ונקייה? לא בטוחים איך לעשות נקודת חשמל חדשה בבית או במשרד? הגעתם אל המקום הנכון. דרך פורטל 'חשמלאים פלוס' תוכלו לקבל מענה להתקנת נקודת חשמל בצורה יעילה ומקצועית על ידי חשמלאי מוסמך וגם לבצע השוואת מחירים על מנת לוודא שאתם מקבלים הצעת מחיר זולה ומשתלמת.

התקנת נקודת חשמל

מה משפיע על מחיר נקודת חשמל?

כפי שתוכלו לראות במחירון המצורף בעמוד זה, עלות נקודת חשמל חדשה נעה בין 200 ש"ח ל-1,800 ש"ח. טווח המחירים הרחב הזה הוא נגזרת של פרמטרים שונים שמשפיעים על העלות. הבנה של המרכיבים אשר עשויים לייקר את המחיר, תסייע לכם בחסכון ותספק לכם מידע חיוני להמשך התהליך. אלו הם הפרמטרים שמשפיעים על המחיר:
 • כמות נקודות החשמל הנדרשת באותה ההתקנה: כמות הנקודות שאתם צריכים להתקין בבית שלכם, משפיעה באופן ישיר על המחיר שתשלמו. ככל שנדרש להתקין כמות גדולה יותר של נקודות חשמל בדירה, כך המחיר הממוצע של התקנה בודדת יורדת. כלומר, במידה ואתם מעוניינים לבצע התקנה של 5 נקודות חשמל בבית, תשלמו מחיר זול יותר פר נקודה מאשר מצב בו החשמלאי מגיע לביצוע של התקנת נקודת חשמל בודדת.

 • התקנת נקודת חשמל עם חציבה או ללא: במידה ותרצו להצניע את חוטי החשמל ולהסתירם בקירות הבית על מנת לקבל מראה נקי ואסתטי יותר, נדרש לבצע חציבה בקיר. עלות התקנת נקודת חשמל כולל חציבה עשויה לייקר את המחיר בכמה מאות שקלים וכמובן יוצרת גם הרבה יותר לכלוך ומאריכה את זמן העבודה של החשמלאי.

 • שקע רגיל לעומת שקע תלת פאזי: מאחר ולכל מכשיר חשמלי יש צריכת חשמל שונה, אנו נדרשים להתקין את נקודת החשמל בהתאם למכשיר שעתיד להתחבר אליה. התקנה של שקע תלת פאזי יקרה יותר והיא מתאימה בדרך כלל כאשר אנו מדברים על מכשירים גדולים עם צריכת חשמל גבוהה (כמו למשל מזגן). קיים גם סוג נוסף של שקעים המכונה שקע כוח 

 • מורכבות התשתית והמרחקים בין נקודות החשמל: ככל שהמרחק בין הנקודות הקיימות בבית הוא גדול יותר, המחיר שתשלמו בדרך כלל יהיה יקר יותר וזאת מאחר ונדרש להעביר חיווט לאזור ולבצע הכנה של האזור בו תרצו את הנקודה. לעיתים מערכת החשמל בבית עוברת בין תשתיות תקשורת או מים והפעולה כרוכה בעבודה רבה יותר ועל כן העלות תהיה גבוהה יותר.

מחיר נקודת חשמל חדשה 

כפי שהסברנו קודם לכן, דברים רבים משפיעים על מחיר נקודת חשמל. על מנת לסייע לכם בנושא ולספק לכם מושג על מחיר נקודת חשמל חדשה, הכנו את מחירון נקודות חשמל שמפרט בהרחבה את העלויות השונות ומתייחס למשתנים כאלה ואחרים. חשוב לציין, המחיר עשוי להשתנות במקצת בהתאם לשיקוליו של בעל המקצוע בעת ביצוע העבודה או האזור בארץ ופרמטרים נוספים.
מחירון נקודת חשמל
 • כמה עולה להתקין נקודת חשמל ללא חציבה?

  המחיר המוצג הוא עבור נקודת חשמל חד פאזית.

  200 - 600 ש"ח
 • עלות נקודת חשמל כולל חציבה

  התקנה של נקודה חד פאזית בדירה כולל חציבה בקיר.

  600 - 800 ש"ח
 • עלות התקנה של נקודת חשמל תלת פאזית

  המחיר המוצג הוא עבור התקנה ללא חציבה. החציבה צפויה לייקר את המחיר בין 100 ל-200 ש"ח.

  400 - 600 ש"ח
 • מחיר של התקנת נקודת כוח

  ללא פעולת חציבה. מתאים בדרך כלל לתנור או מזגן.

  450 - 650 ש"ח
 • כמה תעלה הזזת נקודת חשמל?

  הזזה של שקע או מפסק לאזור אחר.

  300 - 500 ש"ח
 • התקנה של נקודת חשמל למזגן

  כולל את העבודה עצמה והחומרים.

  600 - 1,300 ש"ח

הדפס מחירון

מתי צריך להתקין נקודת חשמל?

בדרך כלל התקנה של נקודת חשמל חדשה מתבצעת במצבים בהם אנו משפצים את הדירה או לחילופין עוברים אל בית חדש וזקוקים להוספה של נקודת חשמל חדשה בחדרים שונים ברחבי הבית. במקרים רבים. על מנת לשפר את איכות החיים שלנו, נרצה לבצע הזזה של נקודה קיימת למיקום אחר לשם הנוחות ובהתאם לצרכים ומוצרי החשמל הקיימים בביתנו כמו מנורה חדשה או בעת התקנת מאוורר תקרה. לעיתים נהיה מחוייבים להתקין נקודת חשמל בעקבות עוצמה מסוימת שנדרשת לצורך הפעלתו של מכשיר חשמלי כלשהו כמו מזגנים וכדומה.

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725562

קבלו עד 3 הצעות מחיר ובצעו השוואת מחירים. השירות ניתן בחינם! בשליחת הטופס הינך מאשר את תנאי השימוש באתר.

תכנון מקדים לפני הוספת נקודת חשמל

ישנה חשיבות רבה לתכנון המקדים לפני שמתחילים תהליך של הוספת נקודות חשמל ברחבי הבית. תכנון לקוי עשוי לגרום לתסכול רב בהמשך וזאת מאחר ופריסת הנקודות לא תהיה נוחה וידידותית למשתמש, מה שיאלץ אתכם להזמין חשמלאי מוסמך לבצע הזזת נקודת חשמל או פיצול של נקודת חשמל קיימת למספר נקודות.

אנו נתקלים לא מעט במצבים בהם תוכנן מתג חשמלי במקום לא נוח מאחורי דלת החדר או מצבעים בהם אין נקודת חשמל במקומות קריטיים כמו אזור המטבח או הסלון. על כן, מומלץ תמיד להתייעץ עם בעל מקצוע לפני הפעולה עצמה ולבקש את חוות דעתו המקצועית בנושא. תכנון מקדים לא רק חוסך לכם כסף אלא גם מאפשר להתנהל בדירה או הבית בצורה נוחה ופרקטית במהלך היום יום.שאלות נפוצות על נקודת חשמל

האם כל תשתית חשמל תתאים להתקנת נקודת חשמל תלת פאזית?
תשובה:
לא, לפני שמתקינים נקודת חשמל תלת פאזית בבית, נדרש כמובן לוודא שיש תשתית מתאימה. תוכלו לבדוק זאת מול חברת החשמל או להסתכל בלוח החשמל ולחפש מפסק שחור גדול בעל שלושה שאלטרים מחוברים זה לזה.
האם סוג הקיר משפיע על אופן ההוספה של נקודת החשמל?
תשובה:
לעיתים קרובות בקירות גבס יעדיף החשמלאי לבצע הוספה של נקודת חשמל ללא חציבה ובקירות בטון לרוב נעדיף לבצע חציבה בקיר.
עבור איזה מכשירים נזדקק לנקודת חשמל חד פאזית?
תשובה:
במצבים בהם מדובר בצריכת חשמל נמוכה של המכשיר כמו למשל טלוויזיות, מחשבים או מנורות.

הזמינו חשמלאי להתקנה, תיקון או הזזה של נקודה

אם אתם זקוקים להתקנה של נקודת חשמל חדשה או פיצול נקודה קיימת, תוכלו למצוא דרך האתר שלנו חשמלאי מוסמך שיעניק לכם שירות מקצועי ואמין עבור עבודות חשמל שונות. כאשר מדובר בנקודת חשמל, נדרש גורם מקצועי שיודע בדיוק כיצד לבצע את המלאכה וזאת מאחר וקיים סיכון להתחשמלות בעת העבודה במקרה בו היא מתבצעת על ידי גורם שאינו מיומן. קבלו עד שלוש הצעות מחיר שונות דרך אתר חשמלאים פלוס להתקנת נקודת חשמל וגם לפעולות השונות של פיצול נקודת חשמל קיימת או העברתה למיקום אחר בבית.
צור קשר עם חשמלאים פלוס
השאר פרטים או חייג והתחל לבצע השוואת מחירים כבר עכשיו!
פרסם באתר חשמלאים פלוס
חשמלאי מוסמך? מעוניין בפרסום לעסק? השאר פרטים או חייג אלינו כעת.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה