מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

נקודות חשמל בממד

צריכים להתקין או להזיז נקודות חשמל בממ"ד? בעמוד תראו מה המחירים של העבודה, אילו נקודות חשמל יכול להיות שתצטרכו בממ"ד ותוכלו למצוא חשמלאי באזורכם לצורך העבודה.

אילו נקודות חשמל נצטרך בממ"ד?

מאז שהממ"ד נהיה חובה בכל בית חדש רוב האנשים הופכים אותו לחדר שימושי שהוא חלק מהבית. לפי פיקוד העורף הוא לא אמור להיות מחסן, אלא מקום שבו אפשר לשהות ולהיכנס הרבה אנשים במצב חירום ולכן הרבה פעמים הוא הופך להיות חדר שינה. אילו נקודות חשמל יכול להיות שנצטרך?

מה כוללת התקנת או הזזת נקודת חשמל בממ"ד?

תכנון נקודות החשמל בממ"ד חייב להתבצע בעת בניית הבית. זה נכון לגבי כל חדר בבית, אבל במיוחד בממ"ד מפני שחציבה בבטון היא הרבה יותר קשה ויש עבודות חשמל שהרבה יותר קשה לבצע בממ"ד. במידה ואתם רוצים להתקין נקודת חשמל חדשה העבודה יותר מורכבת ויקרה ולא כל חשמלאי מבצע אותה, אבל במקרה של הזזת נקודה קיימת העבודה יכולה להיות יותר פשוטה.

 

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

מחיר התקנת נקודות חשמל בממ"ד

מחיר התקנת נקודת חשמל ללא חציבה (בתכנון מראש) נע בין 200 - 600 ש"ח. מחיר חציבה בקיר ממ"ד נע בין 500 - 700 ש"ח, לכן עבור העברת נקודת חשמל בממ"ד המחיר נע בין 700 - 1,300 ש"ח במידה וצריך חציבה.

 

מחיר נקודת חשמל בממ"ד כולל חציבה בבטון מזוין בממוצע

מחיר נקודת חשמל בממ"ד כולל חציבה בבטון מזוין בממוצע: 1000 ₪

טווח מחיר גבוה 1300 ₪

טווח מחיר נמוך 700 ₪

התקינו או הזיזו נקודת חשמל בממ"ד בזול

מצאו חשמלאי מומלץ להזזת או התקנת נקודות חשמל בממ"ד עם חשמלאים פלוס. התקשרו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר מחשמלאים מוסמכים לצורך העבודה. השוו בין הצעות המחיר והזמינות שלהם וחסכו. כשאתם מדברים עם החשמלאי בטלפון חשוב להבהיר שנקודת החשמל היא בממ"ד כדי שיבוא עם הציוד הנדרש.