מחפש חשמלאי מוסמך?
מחפש חשמלאי מוסמך?

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך מאות שקלים!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

התקנת שעון שבת ללוח חשמל

התקנה וחיבור שעון שבת ללוח חשמל, איזה פונצקיות יש? כיצד ניתן לכוון אותו וכמה זה עולה? כל התשובות בהמשך וכמובן שגם ניתן להזמין שירות דרך חשמלאים פלוס.

מחיר התקנת שעון שבת ללוח חשמל:

התקנת שעון שבת ללוח חשמל נע בין 300 - 400 ש"ח ללא הרכיב (אשר עלותו נעה בין 150 - 200 ש"ח). כך שאם אתם מעוניינים לרכוש שעון כולל התקנה בלוח החשמל הביתי שלכם המחיר ינוע בין 450 - 600 ש"ח בסה"כ.

מחיר ממוצע להתקנת שעון שבת בלוח

מחיר ממוצע להתקנת שעון שבת בלוח: 525 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 450 ₪

איך מחברים שעון שבת ללוח חשמל?

לא נכנס אל הסבר מפורט ומדוייק בדיוק על חיבור שעון שבת ללוח חשמל. לשם כך - יש את החשמלאים המוסמכים שיעשו זאת. המטרה שלנו היא להבהיר פחות או יותר מהי העבודה של החשמלאים ואיך זה הולך לקרות. אז ראשית השעון יהיה מחובר אל המפסק הראשי. והלוח למעשה יהיה מחולק ל-2. חלק מהמפסקים יהיו תלוי שעון (ז"א נשלטים על ידו) וחלק מהמפסקים יהיו ללא מעקף שלו. כאשר תמיד קיימת פונקצייה לבטל את השעון בלחיצת כפתור ולהעביר זרם כרגיל (למעשה לבטל את תפקוד השעון) - הכל תלוי תכנון ואיך כיום קיים מערך החשמל בביתכם, ניתן לבצע החלפת מפסק במידת הצורך לצורך התאמה.

שעון שבת בלוח חשמל

איך מכוונים שעון שבת בלוח?

כל שעון למעשה קובע על מפסק או כמה מפסקים במקביל. אם רוצים למשל שהמזגן ידלק בלילה והאור בחוץ - זה אפשרי. אבל אם רוצים לעשות שינוי כמו בשעות שונות לכמה מקומות שונים - יש צורך להתקין כמה שעונים. כאשר כל שעון יכול לנהל יותר ממפסק אחד ולשלוט בכמה דברים במקביל אך הפעולה תיהיה זהה - כיבוי או הדלקה באותו הזמן. אפשרות הכיוון עצמה נעשת באמצעות זיזים בשעון האנלוגי או באמצעות כיוון של השעון הדיגיטלי.

ההבדל בין שעון שבת ללוח חשמל תלת פאזי לחד פאזי

שעון שבת סטנדרטי הנו חד פאזי. מוצרי החשמל הביתיים שבדרך כלל תלת פאזי יהיו המזגן או דוד השמש. על מנת לשלוט בהם דרך שעון השבת - יש להשתמש בקונקטור על מנת לגשר בין שעון השבת אל התלת פאזי. כמו כן ניתן להתקין שעון שבת גם בלוח חשמל תלת פאזי מלא.

השוואת מחירים עושים בחשמלאים פלוס!

רוצים לחסוך? רוצים להשוות מחירים? השאירו פרטים בטופס או חייגו אלינו ונדאג לשלוח לכם עד שלוש פניות של חשמלאים מוסמכים מאזורכם העוסקים בהתקנת שעון שבת ללוחות חשמל. שיטת השוואת המחירים עובדת וחוסכת עשרות אחוזים! השימוש בפורטל חשמלאים+ ניתן בחינם וללא כל התחייבות, אז נסו אותנו והתחילו גם אתם לחסוך.

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725562

קבלו עד 3 הצעות מחיר ובצעו השוואת מחירים. השירות ניתן בחינם! בשליחת הטופס הינך מאשר את תנאי השימוש באתר.

מהו שעון דיגיטלי ללוח שבת ומהו ההבדל מאנלוגי?

שעון דיגיטלי למעשה חכם יותר ויקר יותר - אפשרות הכיוון פשוטות יותר ודינאמיות לעומת השעון האנלוגי הישן והמסורבל. מחיר השעון הדיגיטלי כמעט כפול ממחיר האנלוגי מבחינת המוצר עצמו - ההתקנה באותו המחיר.

צור קשר עם חשמלאים פלוס
השאר פרטים או חייג והתחל לבצע השוואת מחירים כבר עכשיו!
077-9725562
פרסם באתר חשמלאים פלוס
חשמלאי מוסמך? מעוניין בפרסום לעסק? השאר פרטים או חייג אלינו כעת.
077-9725562
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה