מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

תיקון חשמל בבית

חווים לא פעם תקלות חוזרות בחשמל? מתחת נציג תקלות נפוצות המצריכות הזמנת חשמלאי לביתכם, מהן דרכי התיקון לבעיות חשמל בבית, כמה זה עשוי לעלות וגם איך בפעולה מהירה תוכלו לאתר חשמלאי מוסמך והגון באזור מגוריכם.

מהן התקלות הנפוצות שמצריכות תיקון חשמל בבית?

בין התקלות הנפוצות שמחייבות הגעה של חשמלאי לבית לצורך תיקונן הן קצרי חשמל, מקרי התחשמלות במגע עם מוצרי חשמל ואף קפיצת הפקק שבארון החשמל, נסביר:

 • קצרים בחשמל - אם אתם נתקלים לא פעם בקצרים בחשמל שלכם, הדבר עשוי להעיד על עומס חשמלי שנוצר בביתכם בגלל שימוש מרובה במוצרי חשמל בו זמנית. (רוצים לדעת איזה מכשיר צורך הכי הרבה חשמל בביתכם?)
   
 • מקרי התחשמלות - לעתים קורה שבמגע עם מכשיר חשמלי או עם שקע חשמל אנחנו חווים התחשמלות בדרגות משתנות. הדבר עשוי להעיד על תקלה בהארקה שתפקידו למנוע התחשמלות.
   
 • קפיצת ממסר פחת - במקרים בהם הפעלתם מכשיר חשמלי כלשהו והחשמל קפץ מיד לאחר מכן, ככל הנראה שמדובר בתקלה במכשיר החשמלי שגורם למפסק החשמל לקפוץ או לחילופין - בממסר פחת (מפסק) בארון החשמל, שקופץ בגלל בלאי שלו.

 

תיקון חשמל בבית

כיצד חשמלאי יתקן את התקלות שצויינו?

מתחת נציג את דרכי התיקון לתקלות שהצגנו בפסקה מעל כדי שתדעו מה עתיד להתרחש כשהחשמלאי יגיע לביתכם:

 • תיקון חשמל בבית במקרה של קצר - במידה והתקלה קשורה בקצרים חשמליים חוזרים בביתכם, חשמלאי מוסמך יגיע ויפתח את ארון החשמל המשוייך אליכם, בו יבצע בדיקת תקינות של המפסקים השונים כדי לאתר את הגורם לקצר. במידה והסיבה לקצרים היא עקב עומס חשמלי, החשמלאי יוכל להגדיל את הספק החשמל לבית שלכם, במידה והקצרים הם תוצר של בלאי של אחד מהמפסקים בארון, הוא יוכל להחליף את המפסק הספיציפי.
   
 • פתרון למקרי התחשמלות חוזרים - החשמלאי יבצע בדיקת הארקה כדי למנוע ממקרי ההתחשמלות לחזור על עצמם. במידה ונתקל בשקע חשמלי או בחוט חשמל תקול, ידאג להחליף אותם גם.
   
 • תיקון קפיצת חשמל - במקרה כזה ידאג החשמלאי לבדוק אם התקלה נוצרת בגלל בעיה במכשיר החשמל או לחילופין, עקב שחיקה של ממסר הפחת בארון החשמל. במידה והמכשיר הוא הגורם לקפיצת החשמל בבית, החשמלאי יציע לכם להימנע משימוש בו, אך במקרה בו המפסק הוא זה שאחראי על קפיצת החשמל, הוא יוכל להחליפו באחד חדש.

השיגו חשמלאי מוסמך לתיקון חשמל בביתכם במהירות!

בכל שקשור למערכת החשמל אסור לדפדף הצידה, תקלה קטנה בחשמל הביתי יכולה להוביל לא פעם להתחשמלות ולפגיעה בחיי אדם. נתקלתם באחת הבעיות שלמעלה או בתקלת חשמל אחרות בבית? אל תחכו, פנו לפורטל חשמלאים פלוס וקבלו ישירות לטלפון חשמלאים מוסמכים והגונים באזור מגוריכם שזמינים להגיע לטפל בבעיה. תוכלו גם לקבל הצעות לחשמלאים דרך השארת פרטים בקובץ מתחת. השירות ניתן בחינם וללא התחייבות.

 

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

מחירי תיקון חשמל בבית

להלן מחירי התיקונים שדיברנו עליהם:

מחירון תיקון חשמל בבית

בדיקת הארקה

מחיר לבדיקה בלבד, ללא תיקון.


200 - 400 ש"ח
החלפת לוח חשמל תלת פאזי

שידרוג ללוח חשמל תלת פאזי להספק חשמל גדול יותר.


2,000 - 2,200 ש"ח
החלפת ממסר פחת חד פאזי

מחיר כולל את המפסק החדש וההתקנה שלו.


350 - 450 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.