מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

אין חשמל בבית

מוצאים את עצמכם במצב שאין חשמל בבית למרות שכל הפקקים למעלה? זיהיתם שאין חשמל בחלק מהבית? אולי בחדר מסוים? ראו מה לעשות, מה הסיבה לכך וכמה יעלה ביקור של חשמלאי (במידת הצורך) לתיקון הבעיה.

אין חשמל בבית וכל הפקקים למעלה, מה עושים?

ברגע שאין חשמל בבית וכל הפקקים למעלה הדבר הראשון שצריך לעשות הוא להוריד את כל הפקקים ואז להרים אותם בחזרה. לפעמים יש ניתוק באחד המפסקים הראשיים והפעולה של הורדת הפקקים והרמה שלהם מחדש יכולה לפתור את התקלה ולהחזיר חשמל לבית שלכם. אם החשמל לא חזר לאחר הפעולה הזו תצטרכו להזמין חשמלאי מוסמך שיאבחן את התקלה במדוייק ויפתור אותה.

 

אין חשמל בבית וכל הפקקים למעלה

מה הסיבה שאין חשמל בחלק מהבית?

אלו הסיבות המרכזיות לכך שהחשמל לא עובד בחלק מהבית או בחדר אחד:

  • חוט שרוף או מנותק במעגלים החשמליים: ייתכן וקיים מעגל שרוף או חוט שהתנתק ממקומו בתוך קופסאת החיבורים.
     
  • נתיך שרוף בלוח החשמל: יש עומס על לוח החשמל בעקבות שימוש במכשירים חשמליים בעלי צריכת חשמל גבוהה. כאשר נוצר עומס, הפיוז נשרף.

למה אין חשמל בבית וכל הפקקים למעלה?

יכולות להיות כמה סיבות שבגללן אין חשמל בבית וכל הפקקים למעלה:

  • נתיך ראשי שרוף: שאלנו חשמלאי מה הסיבה הכי נפוצה לכך שאין חשמל וכל הפקקים למעלה והוא אמר שלרוב הסיבה היא כי הנתיך הראשי שרוף. זה נוצר כתוצאה מעומס חשמלי גדול והמפסק לא מתאים ולכן הנתיך נשרף - הוא למעשה לא "מספיק" לקפוץ. מה גורם לעומס חשמלי? עודף צריכת חשמל של מכשירים חשמליים בבית בו זמנית.
     
  • מפסק לא תקין: סיבה אפשרית נוספת לכך שאין חשמל בבית וכל הפקקים למעלה היא כי המפסק הראשי תקול. החלפת מספק בלוח החשמל היא פעולה פשוטה מאוד לחשמלאי מוסמך. חשוב לוודא עם החשמלאי מה ארץ הייצור של המספק החדש - אם זה מפסק סיני הוא יתקלקל מהר. ודאו שזה מפסק גרמני.

 

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

מה המחיר של תיקון התקלה?

המחיר משתנה בהתאם לסוג התקלה. אם הבעיה היא שהנתיך החשמלי שרוף אז תיקון שלה שווה למחיר ביקור חשמלאי בין 200 - 300 ש"ח. אם הבעיה היא שהמפסק לא תקין העבודה מעט מורכבת יותר והמחיר יכלול גם את המחיר של של המספק החדש ויעלה 300 - 500 ש"ח. במקרה של מפסק תלת פאזי המחיר יהיה יותר גבוה. ב20% - 30%.

 

מחירון תיקון התקלה

כמה עולה תיקון נתיך שרוף?

שווה ערך למחיר ביקור חשמלאי.


200 - 300 ש"ח
כמה עולה החלפה של ממסר פחת חד פאזי?

המחיר כולל את המפסק החדש.


300 - 500 ש"ח
כמה עולה החלפה של ממסר פחת תלת פאזי?

המחיר כולל את המפסק עצמו.


350 - 550 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

אין חשמל בבית? הזמינו חשמלאי מוסמך

בין אם אין חשמל בחדר אחד, בחצי מהבית (מספר חדרים) או בכל אזורי הבית - אנו ממליצים לכם להזמין חשמלאי מוסמך שיבדוק זאת בצורה מקיפה ומקצועית. המטרה שלנו כאן באתר היא שתוכלו לפתור כל בעיה שקשורה בחשמל בין אם זה פיתרון לתקלות חשמל בבית ובין אם זה הבנה של טווחי המחירים של עבודות חשמל שונות כדי לוודא שאתם לא משלמים יותר מדי.

 

בנוסף איזה פיתרון יותר טוב לבעיית חשמל מאשר הזמנת חשמלאי לבית שלכם? התקשרו וקבלו עד 3 הצעות מחשמלאים בעיר שלכם. כך למעשה, תוכלו להשוות בין זמני ההגעה שלהם וגם לבחון את הצעות המחיר על מנת לא לשלם מחיר גבוה מדי. לא כל חשמלאי יקח מחיר זהה, ולפעמים השוואת מחירים לוקחת 3 דקות וחוסכת בקלות כמה עשרות שקלים.

 

אין חשמל בחצי בית

שאלות נפוצות על הנושא

בין אם אין חשמל בחדר מסוים בבית שלכם ובין אם אין חשמל בכל רחבי הבית, אנחנו בטוחים שהשאלות הבאות יספקו לכם מידע חשוב על התקלה:

 

אין חשמל בחצי בית, מה הבדיקה שנדרש לבצע?

מדובר בבדיקה פשוטה יחסית שנקראת בדיקת מתח. מומלץ להשאיר את העבודה לחשמלאי מוסמך אשר מחזיק בציוד המתאים ויודע לאתר את מקור התקלה.


אין חשמל בחדר אחד בבית, האם מדובר במצב מסוכן?

התקלה עצמה לא מסוכנת אבל הניסיון לטפל בה בעצמכם עשוי להיות מסוכן. כדאי להזמין חשמלאי שיבדוק שהיציאות מהלוח תקינות, שאין רכיבים שנשרפו ושכל החיבורים מחוזקים.


חשמל לא עובד בחלק מהבית, כמה זמן לוקח לתקן את התקלה?

תלוי בסיבה המדויקת. בדרך כלל כאשר מדובר על החלפת ממסר פחת או תיקון נתיך שרוף, העבודה לוקחת שעה לכל היותר.