מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

גוף תאורה לד לא עובד

מתחת נסביר מדוע גוף תאורה לד לא עובד, מהם הפתרונות בהתאם למקרה, כמה עולה להיעזר בחשמלאי מוסמך וגם איך בהליך קצר דרך פורטל חשמלאים פלוס תוכלו לאתר חשמלאי מומלץ בקלות ומבלי לבזבז מזמנכם.

מדוע גוף תאורה לד לא עובד?

קיימות כמה סיבות שבגללן גוף תאורה לא מפסיק לעבוד, שהסיבה העיקרית ביניהן היא בגלל הדרייבר של תאורת הלד אך לעתים גם בגלל סיבות שקשורות בגוף התאורה, מפסק חשמלי ועוד. נסביר:

 • תקלה בדרייבר - לא פעם קורה שהדרייבר האחראי על אספקת האנרגיה לנורת הלד נהרס, דבר שקורה בגלל התחממות יתר שלו וגם בגלל תהליך של שחיקה טבעית, מה שיוביל לתוצר של גוף תאורה לד שלא עובד. במקרה כזה יהיה על החשמלאי להחליף את השנאי לתאורת הלד כדי שהיא תחזור לתפקד.
   
 • עומס חשמלי - נורת לד שלא עובדת יכולה להיות מושפעת לרעה בגלל עומס חשמלי בבית, לרוב בגלל העמסה של צריכת החשמל באזור שבו מצוייה תאורת הלד. במידה ואין באפשרותכם להוריד מצריכת החשמל בעת השימוש בלד - יוכל החשמלאי להגדיל את הספק החשמל שמוזרם לבית שלכם ע"י החלפה של לוח החשמל שלכם מחד פאזי לתלת פאזי, מה שיאפשר לכם להפעיל את נורת הלד גם בעת שימוש מרובה של מוצרי חשמל שונים.
   
 • גוף התאורה - לעתים גוף התאורה עצמו עשוי להישרף עם הזמן, דבר שיוביל לנורת לד שלא נדלקת. במקרה כזה יוכל חשמלאי להתקין גוף תאורה חדש במקום הישן או לתקן את הישן במידת האפשר.
   
 • נורת לד נשרפה - קורים מקרים בהם נורת לד לא עובדת בגלל שמדובר בנורת לד שנשרפה. מדובר לרוב בשחיקה טבעית כמו בכל נורה אחרת ולעתים היא עשויה להישרף בגלל קצרים חוזרים בחשמל וגם בגלל הצטברות אבק בנתיכים של הנורה. במקרה כזה תצטרכו לרכוש נורת לד חדשה ובהתאם לגוף התאורה הקיים.
   
 • מפסק חשמלי תקול - במקרים בהם נורת הלד נמצאה תקינה יחד עם גוף התאורה והדרייבר, הסיבה לכך שנורת הלד לא נדלקת תהיה ברוב המקרים בגלל מפסק חשמלי תקול. אחד הסימנים המעידים על כך הם סימני פיח סביב המפסק (דבר שיעיד על שריפתו). במקרה כזה יוכל חשמלאי מוסמך להחליף את מפסק התאורה באחד חדש.

 

החלפת גוף תאורה לד שלא עובד

מהו מחיר לתיקון גוף תאורה לד שלא עובד?

נתחיל מזה שמחירי תיקון גוף תאורה לד שלא עובד תלויים בשורש התקלה האחראית לכך. ע"י בדיקה פיזית של תאורת הלד ע"י החשמלאי, הוא יוכל להציע כמה פתרונות:

מחירי תיקון גוף תאורת לד שלא עובד

החלפת דרייבר לתאורת לד

מחיר להחלפת שנאי לתאורת לד כולל הרכיב החדש וההתקנה.


350 - 450 ש"ח
התקנת לוח חשמל תלת פאזי

המחיר צפוי להשתנות בהתאם למערכת החשמל באזור מגוריכם.


2,400 - 2,800 ש"ח
החלפת גוף תאורה

מחיר להחלפת מנורת לד צמודת תקרה, ללא עלות גוף התאורה החדש.


250 - 350 ש"ח
תיקון גוף תאורה קיים

תיקון גוף תאורה לנורת לד, ללא צורך בהחלפה שלו.


150 - 200 ש"ח
החלפת מפסק לגוף תאורת לד

המחיר כולל את המפסק החדש והתקנתו.


250 - 400 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

האם ניתנת אחריות על תיקון גוף תאורת לד שלא עובד?

אחריות המוצעת הינה על רכיב הדרייבר, שעליו חשמלאים מספקים אחריות למשך שנה.
 

משך תקופת האחריות הממוצעות על החלפת דרייבר:
  שנת אחריות מלאה  
גרף תקופת אחריות
⚠️ חשמלאים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

השיגו חשמלאי לתיקון גוף תאורה לד שלא עובד

אין ספק שנורות הלד צברו לא מעט משתמשים בשנים האחרונות וזאת תודות לתאורה האיכותית שהן מעניקות ותוך שהן אינן מחממות אותנו כלל. כשגוף תאורה לד לא עובד, הדבר יכול להשבית לנו חלק לא קטן מהחיים בביתנו או בעסק שלנו.

 

כדי להחזיר עטרה ליושנה, תוכלו להיעזר בחשמלאי מוסמך דרך פורטל חשמלאים פלוס. השאירו פרטים בטופס המצורף וקבלו עוד היום - עד 3 חשמלאים מומלצים באזור מגוריכם ביניהם תוכלו להשוות מחירים ולצאת מורווחים.

 

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

איך להתנהל מול חשמלאי בנושא של גוף תאורת לד שלא עובד?

אומנם אתם חושבים שמדובר בעבודה קטנה ואת כנראה צודקים. אך כשמדובר בחשמל - כל עבודה קטנה יכולה להוביל לסכנת חיים לבעל המקצוע המטפל ולכם ועל כן, חשוב שתבררו מספר היבטים חשובים שיאפשרו לכם לבחור בבעל המקצוע הנכון עבורכם:

 • פרטים - כפי שכבר כתבנו קודם, נורת לד לא נדלקת בגלל מקרים שונים הקשורים לדרייבר של הנורה, לגוף התאורה ואף לאופן צריכת החשמל שלנו. חשמלאי מקצועי ידאג לברר כמה שיותר מידע עוד בשיחת הטלפון לפני שהוא מגיע ע"מ שיוכל עוד אז לזהות מה הסיבה לבעיה.
   
 • רשיון והסמכה - בישראל תוכלו להשיג עד 9 סוגי חשמלאים, שכל אחד מהם מוסמך לבצע עבודה אחרת במערכת החשמל. החשמלאי שמורשה לבצע עבודות פיזיות בחשמל הוא חשמלאי מוסמך. לאחר שאכן וידאתם שמדובר בכזה, בקשו ממנו להציג בפניכם רשיון חשמלאי בתוקף, שכן, במידה ואין לו כזה, כל עבודה ולו הקטנה ביותר שיבצע בביתכם - יכולה להוביל לסכנת חיים ונזק.
   
 • חוות דעת - כדי לוודא שהחשמלאי שאתם מזמינים אכן מומלץ, תוכלו עם שלושת החשמלאים שתקבלו מפורטל חשמלאים פלוס לבדוק חוות דעת על כל אחד מהם באינטרנט. קריאת חוות דעת תסייע לכם להבין אם מדובר בנותני שירות אדיבים והגונים או שמא מדובר ב'חאפרים' שטובת הלקוח לא בראש סדר העדיפויות שלהם.
   

החלפת נורת לד שלא עובדת

איך למנוע נזקים עתידיים בגוף תאורת הלד?

במידה והסתייעתם בחשמלאי לצורך תיקון גוף תאורה לד שלא עובד ואתם רוצים לדעת כיצד למנוע מהנזק לחזור בשנית, צוות פורטל חשמלאים פלוס ממליץ להקפיד על כיבוי של נורת הלד בזמן שהיא אינה בשימוש ע"מ למנוע עומס חשמלי ושחיקה של הרכיבים המחוברים לה. עצה נוספת היא שתקפידו לכבות מכשירי חשמל שאינם בשימוש בזמן שאתם מדליקים את נורת הלד כדי להוריד מהעומס החשמלי וזאת במידה ובחרתם להישאר עם לוח חשמל חד פאזי.

 

דבר נוסף שנמליץ ויכול לסייע בטווח הרחוק הוא ניקוי של נורת הלד ורכיביה מאבק, שיכול גם הוא בפני עצמו לשרוף את הנורה עם הזמן ולגרום נזק לרכיבים האחרים בסביבתה.