מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

קצר בתריס חשמלי

לוחצים על הכפתור של התריס החשמלי והחשמל בבית קופץ? העמוד הזה הוא בשבילכם. מיד נסביר למה תריס חשמלי מקצר וכמה יעלה לנו להזמין חשמלאי מוסמך על מנת לתקן קצר בתריס חשמלי.

למה תריס חשמלי מקצר?

יש מספר סיבות שבגללן תריס חשמלי מקצר. אלו הסיבות הנפוצות ביותר לתקלה זו:

  • שלב התריס נוגע בכבל החשמלי: הסיבה השכיחה ביותר לתקלה זו היא מגע בין שלבי התריס לבין החיווט החשמלי שמחובר למנוע התריס. כל פגיעה במערכת החשמל עשויה להוביל בסופו של דבר לניתוק החוטים או לקרע בכבל החשמלי. ישנם גם מצבים בהם התקלה חמורה למדי ותאלץ אתכם להחליף את המנוע של התריס במנוע חדש, פעולה אשר עשויה להיות יקרה למדי.
     
  • בלאי של מנוע התריס: לעיתים תריס חשמלי מקצר כאשר המנוע החשמלי של התריס כבר ישן מאוד, נניח למעלה מ-10 שנים, מתחילות להתרחש בו תקלות כאלה ואחרות.
     
  • חדירת מים לארגז התריס: בתוך הארגז מאוחסן המנוע של התריס ולעיתים בעקבות רטיבות של מי הגשמים, נוצרים שיבושים, קצרים ותקלות נוספות אשר נגרמות כתוצאה מהשילוב המסוכן של מים וחשמל.
     
  • לחיצות תכופות על שלט התריס: כאשר מעלים ומורידים את התריס באופן מהיר מדי, ייתכנו תקלות חשמליות כאלה ואחרות כמו ניצוצות חשמל אשר עשויים לשרוף את המנוע של התריס.

 

תריס חשמלי מקצר

כמה עולה לתקן קצר בתריס חשמלי?

מחיר תיקון קצר בתריס חשמלי נע בין 300 ל-500 ש"ח. מחיר זה מתייחס למקרים בהם התקלה נובעת מתקלה בחיווט החשמלי ולא נדרש להחליף את המנוע או השלט של התריס.

 

מחיר ממוצע לתיקון קצר בתריס חשמלי

מחיר ממוצע לתיקון קצר בתריס חשמלי: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

מי אחראי על תיקון קצרים בתריס חשמלי?

אומנם ברוב הגדול של המקרים, בעל המקצוע שאליו נפנה במצב של תקלות בתריס הוא מתקן תריסים מקצועי. יחד עם זאת, כאשר מדובר על תיקון קצרים בתריס חשמלי, העבודה תתבצע גם על ידי חשמלאי מוסמך אשר יבדוק את המגעים, יבצע את החלפת החיווט החשמלי, יבדוק את המגעים והחיבורים בלוח החשמל ויוודא את הסיבה המדויקת לתקלה.

 

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

כיצד מתבצע התיקון ומה צריך להחליף?

השלב הראשון בתיקון קצר בתריס חשמלי הוא איתור הסיבה לתקלה. יש לפתוח את הארגז העליון הנמצא מעל התריס ולוודא ששלבי התריס אינם יצאו מהמסלול שלהם. ברוב המקרים השלבים העליונים של התריס הם אלו אשר יגעו בחיווט החשמלי ולכן רק על ידי סידור השלבים, נוכל למנוע את הקצר החשמלי. דבר נוסף, הוא המתג של התריס שעשוי לקצר, עקב שימוש עקבי ורציף. ניתן לבצע החלפת מפסק לתריס חשמלי ע"י חשמלאי מוסמך.

השוו בין חשמלאים לתיקון קצר בתריס חשמלי

כאן אצלנו באתר חשמלאים פלוס, תוכלו להזמין חשמלאי לתיקון קצר בתריס חשמלי והכל במחיר זול ומשתלם. אנו נוכל לספק לכם עד שלוש הצעות מחיר שונות וכך תוכלו לבחור בהצעה המשתלמת ביותר ולחסוך בעלויות. את הצעות המחיר אפשר לקבל כבר בשיחת הטלפון ושירות השוואת המחירים אינו כרוך בתשלום.