מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

רעש מארון חשמל

אתם יושבים בבית ופתאום שומעים רעש או זמזום? גיליתם שהרעש מגיע מארון החשמל ועכשיו השאלה היא מה לעשות. דבר ראשון אל תנסו לשחק עם לוח החשמל כי יכולה להיות סכנה אמיתית. בעמוד נדריך אתכם בדיוק מה יכולה להיות התקלה, איך לפעול נכון וגם מה המחיר של התיקון.

יש רעש מארון חשמל, מה הסיבה?

הסיבה הנפוצה ביותר שיש רעש או זמזום מארון חשמל היא בגלל שיש מגעים רופפים. ההתרופפות שלהם גורמת לחימום, התרחבות וגם חיכוך. סיבה נוספת לכך שאתם שומעים רעש מלוח החשמל בגלל בלאי של רכיב בלוח החשמל, לרוב של חצי אוטומט. אם זה המצב כנראה שגם תריחו ריח של שרוף. אם יש לכם קונטקטור בלוח החשמל גם אותו צריך לבדוק כי הוא גם גורם שיכול לגרום לרעש.

 

תיקון ארון חשמל רועש

שמעתם רעש מארון חשמל? הזמינו חשמלאי בדחיפות

אם אתם שומעים רעש מארון החשמל זה לרוב סימן של מגעים רופפים, מה שאומר שהם יתחילו להתחמם בקרוב. כשהרכיבים מתחממים בארון החשמל זה יכול לגרום במקרה הטוב לקצר חשמלי בבית ובמקרה הפחות טוב אפילו לשריפת חשמל. חשוב שבמצב כזה אל תנסו לגעת בלוח החשמל או לפתור את הבעיה בעצמכם - רק חשמלאי מורשה יכול להתעסק בארון החשמל שלכם.

 

דחיפות לטיפול בתקלה:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 3 דחיפות נמוכה

כמה עולה תיקון של ארון חשמל שעושה רעשים?

אם הבעיה היא אכן מגעים אז מחיר תיקון מגעים בלוח החשמל נע בין 350 - 500 ש"ח. לרוב המגעים הרופפים נמצאים כשמזמנים חשמלאי לבדיקות בבית מה שמומלץ לעשות אחת לשנה.

 

מחיר תיקון מגעים בלוח החשמל בממוצע

מחיר תיקון מגעים בלוח החשמל בממוצע: 425 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

טיפים לתנהלות מול החשמלאי כשיש רעש מארון החשמל

שמעתם רעש מארון החשמל והזמנתם חשמלאי. עכשיו הזמן לוודא אתם מתנהלים איתו בצורה נכונה:

 • בדיקת הארקה: ודאו שאחרי שהחשמלאי ביצע את התיקון הנדרש הוא גם בודק את ההארקה שלכם כדי לוודא שאין תקלה במערכת ההארקה שאחראי על כך שלא תתחשמלו.
   
 • תקינות ממסר פחת: בדיקה נוספת שחשוב לוודא שהחשמלאי מבצע בסיום העבודה היא בדיקת תקינות של ממסר הפחת. זוהי בדיקה קצרה מאוד של רכיב ששומר על לוח החשמל מפני עומס.
   
 • רכיב איכותי: אם החשמלאי החליף את אחד הרכיבים בלוח החשמל שלכם (כנראה מפסק חצי אוטומט) ודאו שהוא החליף לרכיב איכותי. שאלו אותו לגבי ארץ הייצור, לרוב רכיבים סינים פחות טובים, ודאו לגבי מוצרים אירופאים.
   
 • קונטקטור: אם יש לכם קונטקטור למזגן שמותקן בלוח החשמל ודאו להגיד את זה לחשמלאי כי הוא גם גורם שיכול לגרום לרעש. כנ"ל אם יש לכם שעון שבת.

 

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

מחירון תיקון ארון חשמל מרעיש

לפניכם מחירון של תיקון שונים שייתכן ותצטרכו לעשות אם אתם שומעים רעש מלוח החשמל:

מחירון תיקון רעש או זמזום מארון החשמל

כמה עולה להחליף לוח חשמל חד פאזי?

1,200 - 1,500 ש"ח
מה המחיר של תיקון מגעים בארון החשמל?

300 - 500 ש"ח
כמה עולה בדיקת הארקה?

200 - 400 ש"ח
מה המחיר של החלפת מפסק חצי אוטומטי?

300 - 450 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

מצאו חשמלאי לתיקון התקלה עם חשמלאים פלוס

בחשמלאים פלוס חשוב לנו לעזור לכם בכל דבר שקשור לחשמלאות לבית ולעסק. אנחנו רוצים שתדעו שחשמלאים פלוס הוא נקודה שבה תוכלו לקבל את המידע המלא לכל בעיה שאתם צריכים. בגלל זה חשוב לנו להסביר לכם במפורט על תקלות החשמל בבית, ובמקרה הזה על מה קורה אם יש רעשים מארון החשמל. בנוסף כמובן חשוב לתת מחירים וגם רצינו לתת טיפים להתנהלות מול החשמלאי. גם את החשמלאי עצמו תוכלו למצוא - התקשרו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות.