מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

רעש של חשמל מהקיר

מתחת נסביר מה גורם לרעש חשמל מהקיר, כיצד ניתן לטפל בנושא, כמה יעלה לכם להעזר בחשמלאי מוסמך וגם איך תוכלו לאתר אותו במהירות ובחינם דרך פורטל חשמלאים פלוס.

מה גורם לרעש חשמלי מהקיר?

רעש של חשמל מהקיר לרוב ייגרם עקב בעיות הקשורות בשקעי החשמל. לעתים חוטי החיווט המצויים בתוך השקע אינם מחוברים בצורה תקינה או לחילופין, נחרכו בגלל חיבור מוצרי חשמל מקצרים או עומס חשמלי. אי טיפול בחוטי חיווט חרוכים עשוי לגרום להתחשמלות במגע עם השקע ואף להצתה עקב זליגת החשמל שנוצרת.

 

במקרים אחרים מקור רעשי החשמל נובע בכלל ממכשירים המצויים באזור, כמו ראוטרים, נורות פלורסנט וכדומה. נסו לכבות את המכשירים ובדקו אם הרעש נפסק, אם הוא לא נפסק - ככל הנראה שמקור הרעש בא משקע החשמל.

 

 

סיבות שגורמות לרעש של חשמל מהקיר
מגעים רופפים של השקע חוטי חיווט שרופים בשקע
בלאי טבעי של השקע רעש של מוצרי חשמל באזור

מה הפתרון לרעש של חשמל מהקיר?

במידה ומקור הרעש הוא משקע החשמל, המנעו מלהשתמש בו והזמינו חשמלאי מוסמך. כשיגיע, הוא יברר את הסיבה לכך בצורה מדוייקת. אם מדובר בחוטי חיווט שרופים, הוא יחליף אותם. אם הסיבה נובעת ממסגרת השקע שאינה מחוברת כראוי, החשמלאי ידאג לחזק את ההברגה בה. במידה ומדובר בשקע ישן, החשמלאי עשוי להמליץ לכם להחליף את השקע התקול באחד חדש וגם את זה הוא יוכל לבצע עבורכם.

 

 

שומעים רעש של חשמל מהקיר? יכול להיות שזה בגלל שקע שנשרף

כמה עולה להזמין חשמלאי מוסמך?

מחיר הזמנת חשמלאי מוסמך עד הבית ינוע בין 200 - 300 ש"ח. במידה ויש צורך בהחלפת שקע חשמלי תקול עם חוטי חיווט שרופים, עלות ההחלפה תנוע גם היא בין 200 - 300 ש"ח עבור שקע חד פאזי, מה שאומר שאם תבחרו לעשות זאת, מחיר ביקור החשמלאי יתקזז כולו אל עלות העבודה. צוות פורטל חשמלאים פלוס ממליץ באותה הזדמנות, לבקש מהחשמלאי לבצע עבודות נוספות שקשורות בתחום אחריותו ע"מ לחסוך לכם עלויות ביקור חוזרות בעתיד.

 

 

מחיר ממוצע להגעת חשמלאי עד הבית

מחיר ממוצע להגעת חשמלאי עד הבית: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

איך לאתר חשמלאי מוסמך?

לפני שאתם ממהרים להתקשר לחשמלאי רנדומלי בגוגל, כדאי שתדעו שלא כל מי שמעיד על עצמו כחשמלאי הוא אכן כזה. תחילה יהיה עליכם לוודא שהוא מחזיק ברישיון חשמלאי בתוקף. הסיבה לכך היא כי ישנם חאפרים שפורצים את המערכת בכך שהם מתמחרים את העבודות במחיר נמוך יותר מיתר החשמלאים בשוק אך בפועל הם כלל לא מחזיקים ברישיון ועלולים לגרום לנזק מערכתי בחשמל שלכם ואף לסכן את החיים שלכם.

 

פורטל חשמלאים פלוס עובד מול מאגר גדול של חשמלאים מוסמכים מצפון ועד דרום הארץ, כך שתוכלו להמנע מסיכונים מיותרים ולהשיג חשמלאי מוסמך באזורכם במהירות ובחינם. השאירו פרטים בטופס מתחת וקבלו עוד היום עד 3 חשמלאים מוסמכים באזורכם, ביניהם תוכלו לברר מחירי עבודה ולבחור בהצעה הזולה ביותר עבורכם.

 

 

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

כיצד למנוע רעש של חשמל בקיר בעתיד?

ע"מ למנוע רעש של חשמל בקיר, יהיה עליכם למנוע פגיעה בשקעי החשמל, שכפי שכבר הבנתם, הם הסיבה להיווצרות רעשים חשמליים ברוב המקרים. כדי לשמר את השקעים נמליץ לכם להמנע מעומס יתר על שקעי החשמל, היכול לגרום להתחממות חוטי החיווט וכך להמסת שכבת ההפרדה שלהם.

 

במידה ואין ביכולתכם להוריד מכמות צריכת החשמל, תוכלו לבקש מחשמלאי להתקין עבורכם שקעי חשמל תלת פאזיים, שביכולתם להחזיק עומס חשמלי גבוה יותר מבלי להיפגע.