מחפשים חשמלאי מוסמך?
מחפשים חשמלאי מוסמך?

חיבור מפסק לתריס חשמלי

התקנת מפסק לתריס חשמלי זו עבודה  שצריכה להתבצע על ידי חשמלאי מקצועי ומיומן. מעוניינים לחבר מתג חדש או להחליף מתג קיום שהתקלקל? צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו הצעת מחיר.

התקנת מפסק לתריס חשמלי במחיר זול

רכשתם תריס חשמלי וכעת עליכם ליצור את החיבורים השונים בין המנוע אל השלט האלחוטי או המתג בקיר? המתג תקול וברצונכם להחליפו? מצאו בעזרתנו חשמלאי מומלץ. פורטל 'חשמלאים פלוס' מאפשר לכם לחסוך עלויות בעת התקנת מפסק לתריס חשמלי וזאת באמצעות השוואת מחירים בין מספר חשמלאים מומלצים באזורכם. השאירו פנייה כאן באתר וקבלו עד שלוש הצעות שונות בעבור העבודה הנדרשת לכם.

 

התקנת מפסק לתריס חשמלי

מחיר החלפת מפסק לתריס חשמלי

לפני שאתם מזמינים חשמלאי מוסמך לצורך החלפת מפסק לתריס חשמלי, דעו כי עבודה זו צפויה לעלות כ-300 ש"ח בממוצע. שימו לב, המחיר כולל את עבודת התקנה וגם גם עלות המפסק.

 

מחיר החלפת מפסק לתריס חשמלי

מחיר החלפת מפסק לתריס חשמלי: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

איך מחברים מפסק לתריס חשמלי?

תוהים איך לחבר מפסק לתריס חשמלי? הנה השלבים המרכזיים בתהליך. נדגיש כי במידה שלא קיימת הכנה בקיר, נדרש להוסיף גם את פעולת החציבה לצורך מיקום של קופסאת החיבורים המכילה את המקלט שבעזרתו אנו שולטים בתנועת התריס.

 1. הורדת זרם החשמל: כמו בכל עבודת חשמל, השלב הראשון והחשוב מכולם הוא הורדה של החשמל בבית או הדירה, על מנת למנוע התחשמלות בעת ההתקנה. ניתן להוריד את החשמל נקודתית באזור של התריס (הפקק המתאים בלוח) או להוריד את זרם החשמל באופן מוחלט.
   
 2. חיבור המקלט אל המנוע: בדרך כלל יהיו 4 חוטים, פאזת עלייה, פאזת ירידה, חיבור אפס (חוט כחול) וכמובן חיבור הארקה (לחצו להזמנת בדיקת הארקה לבית)
   
 3. חיבור המקלט אל זרם החשמל: לאחר שחיברנו בין המנוע של התריס החשמלי אל המקלט, נדרש לחבר את החיווט החשמלי מצידו השני של המקלט על מנת לספק מתח חשמלי. נזכיר כי בשלב זה עדיין נדרש לנתק את זרם החשמל מהלוח.
   
 4. חיבור המתג למקלט: ישנם 3 חוטי חשמל אשר נדרש לחבר אל הכפתור. חוט אחד אחראי על הירידה של התריס, האחר שולט בהרמת התריס והחוט הנוסף שולט בכפתור המרכזי.
   
 5. סגירת הקופסא והרכבת הפאנל: בסיום החיבור, נסגור את קופסאת החיווט בה נמצא המקלט ונרכיב את פאנל הפלסטיק החיצוני. בסיום, יש להרים את הפקק בלוח החשמל לצורך החזרת הזרם החשמלי.

 

מחפשים חשמלאי?
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון 077-9725562

חיבור מפסק - איזה סוגי מתגים קיימים?

 • חיבור למתג קפיצי או מתג קבוע: זהו מתג קבוע, בדומה למתג אשר שולט בהפעלה או כיבוי של גופי תאורה. המתג ממוקם על גבי הקיר, בדרך כלל בסמוך לתריס עצמו.
   
 • חיבור לשלט אלחוטי: כאן ניתן למעשה לחבר את מנוע התריס אל שלט אלחוטי נייד המאפשר לשלוט בהורדה או הרמה של התריס גם כאשר אתם נמצאים על הספה, במטבח או בחדרים אחרים בבית, בדרך כלל עבודות מסוג זה מתבצעות על ידי חשמלאי לבית חכם, אבל לא רק.

שאלות על התקנת מפסק לתריס חשמלי

ריכזנו בעבורכם מספר שאלות שחזרו על עצמן בקרב גולשי האתר, באשר להתקנה או החלפה של מפסק לתריס החשמלי:

האם נהוג לספק אחריות על התקנה או החלפת המפסק?

על התקנת מפסק לתריס חשמלי, נהוג לספק אחריות של בין 3 חודשים לחצי שנה. וודאו זאת מראש אל מול החשמלאי.


איזה מפסקים נחשבים לאיכותיים?

אנו ממליצים על מפסק גביס לתריס חשמלי (חברת גוויס) או על מפסק ניסקו סוויץ' של חברת Nisko הוותיקה.


איזה מצבי פעולה יש במפסקי תריס סטנדרטיים?

ברוב המפסקים ישנם שלושה מצבים - מצב הורדה, מצב הרמה של התריס וכפתור אשר ניתן לתכנת לפתיחת שלבים בגובה מותאם אישית.


מה זה מפסק כפול לתריס חשמלי?

זהו למעשה מפסק חכם אשר מאפשר לנו לשלוט במספר תריסים בבית, בנפרד, תוך יצירת חלוקה רצויה אשר מוגדרת מראש.


כמה זמן לוקחת עבודה של חיבור חשמל לתריס חשמלי?

מאוד תלוי אם מדובר בחיבור של מפסק לתריס חשמלי או הקמה של תשתית מאפס. בדרך כלל החלפת מפסק לוקחת לכל היותר כשעה. אם נדרשת חציבה, יהיה מדובר בשעתיים עד שלוש שעות, תלוי במיומנות החשמלאי.